Eesti And OÜ
Registrisse kantud 12002116Eesti And OÜ (registrikood 12002116) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Pringi küla, tegevusala muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine (EMTAK 10391). 2025. aasta müügitulu oli 1 039 647 eurot ja puhaskasum -2 548 eurot, bilansimaht 345 499 eurot. Juhatuse liikmed on Paavo Rebane, Otto Schneider. Maksuvõlg on 8 126,58 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.10.2010 (16 a 0 k) · Vanapere tee 1, Pringi küla, 74011
Registriandmed KMKR EE101405517 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101405517
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,2 % | 2024: -5,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,1 % | 2024: 28,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −4,1 % | 2024: −0,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 039 647 | 1 083 947 | 1 093 627 | 1 043 283 | 973 073 | 941 207 | 1 346 091 |
| Puhaskasum | -2 548 | -5 910 | 4 792 | -38 429 | -1 648 | 20 258 | -62 071 |
| Käibevara | 322 786 | 387 730 | 373 696 | 381 182 | 351 262 | 330 392 | 305 828 |
| Põhivara | 22 713 | 27 574 | 10 918 | 4 669 | 7 442 | 14 241 | 14 088 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 345 499 | 415 304 | 384 614 | 385 851 | 358 704 | 344 633 | 319 916 |
| Kohustised kokku | 231 258 | 298 515 | 261 915 | 267 944 | 202 368 | 186 649 | 182 190 |
| Omakapital | 114 241 | 116 789 | 122 699 | 117 907 | 156 336 | 157 984 | 137 726 |
| Kasumimarginaal | -0,2 % | -0,5 % | 0,4 % | -3,7 % | -0,2 % | 2,2 % | -4,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 322 786 € · 93,4 %
- Põhivara 22 713 € · 6,6 %
- Lühiajalised kohustised 230 253 € · 66,6 %
- Pikaajalised kohustised 1 005 € · 0,3 %
- Omakapital 114 241 € · 33,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 48 084 € | 11 806 € | 345 340 € | 6 |
| II kv 2026 | 55 140 € | 9 330 € | 340 660 € | 7 |
| I kv 2026 | 49 640 € | 14 877 € | 409 208 € | 7 |
| IV kv 2025 | 49 265 € | 13 982 € | 372 698 € | 9 |
| III kv 2025 | 45 719 € | 13 367 € | 270 303 € | 9 |
| II kv 2025 | 50 495 € | 10 009 € | 350 422 € | 9 |
| I kv 2025 | 45 960 € | 12 108 € | 385 574 € | 7 |
| IV kv 2024 | 42 555 € | 11 104 € | 364 717 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 028 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 935 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 115 113 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 261 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 8 126,58 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Paavo Rebane
- Desaber OÜ Juhatuse liige
- Spordiklubi Jooksupartner Tegelik kasusaaja
- O&P OÜ Osanik
-
Otto Schneider
- O&P OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 29. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 10) 4,1 %
- 31. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 10) 2 548 €
- 31. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 10) 15,0 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.11.2024Muutmiskanne Ä 10148504 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10148504 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10148504 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10148504 / 6
-
30.06.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10148504 / 5
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 10148504 / 4
-
03.11.2011Muutmiskanne Ä 10148504 / 3
-
16.11.2010Muutmiskanne Ä 10148504 / 2
-
10.11.2010Muutmiskanne Ä 10148504 / M1
-
05.10.2010Esmakanne Ä 10148504
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |