Technomac OÜ
Registrisse kantud 12009302Technomac OÜ (registrikood 12009302) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Saku alevik, tegevusala tööpinkide hulgimüük (EMTAK 46621). 2025. aasta müügitulu oli 35 000 eurot ja puhaskasum 1 960 eurot, bilansimaht 6 753 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Priit Pajos. Juhatuse liige on Priit Pajos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.10.2010 (15 a 11 k) · Uusmäe põik 6, Saku alevik, 75510
Registriandmed KMKR EE101404330 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101404330
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööpinkide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 2024: -1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,4 % | 2024: -19,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,1 % | 2024: 24,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −16,9 % | 2024: −7,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 000 | 42 101 | 45 470 | 149 093 | 136 939 | 189 007 | 40 364 |
| Puhaskasum | 1 960 | -527 | -10 087 | 4 119 | 36 | 17 479 | -27 694 |
| Käibevara | 6 753 | 11 085 | 3 996 | 24 227 | 13 863 | 22 114 | 62 632 |
| Põhivara | 0 | 70 | 523 | 992 | 476 | 374 | 749 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 753 | 11 155 | 4 519 | 25 219 | 14 339 | 22 488 | 63 381 |
| Kohustised kokku | 2 020 | 8 382 | 5 719 | 12 999 | 6 237 | 4 422 | 62 794 |
| Omakapital | 4 733 | 2 773 | -1 200 | 12 220 | 8 102 | 18 066 | 587 |
| Kasumimarginaal | 5,6 % | -1,3 % | -22,2 % | 2,8 % | 0,0 % | 9,2 % | -68,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 753 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 020 € · 29,9 %
- Omakapital 4 733 € · 70,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 399 € | 0 € | 16 587 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 089 € | 0 € | 14 382 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 198 € | 0 € | 10 703 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 273 € | 0 € | 14 482 € | 1 |
| III kv 2025 | 775 € | 502 € | 6 032 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 107 € | 753 € | 7 849 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 440 € | 251 € | 27 906 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 357 € | 647 € | 11 978 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 800 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 529 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10149027 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10149027 / 10
-
09.01.2023Muutmiskanne Ä 10149027 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10149027 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10149027 / 7
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10149027 / 6
-
07.12.2015Muutmiskanne Ä 10149027 / 5
-
30.11.2015Muutmiskanne Ä 10149027 / 4
-
14.07.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10149027 / 3
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10149027 / 2
-
20.10.2010Esmakanne Ä 10149027
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |