Gnob OÜ
Registrisse kantud 12010736Gnob OÜ (registrikood 12010736) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Puuri küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 2 000 eurot ja puhaskasum -1 196 eurot, bilansimaht 2 017 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alari Kuusing. Juhatuse liige on Alari Kuusing. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.10.2010 (15 a 11 k) · Kuusingu, Puuri küla, 63220
Registriandmed KMKR EE101405245 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101405245
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -59,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -68,2 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,0 % | 2024: -426,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 000 | 0 | 0 | 5 330 | 17 797 | 5 047 | 6 000 |
| Puhaskasum | -1 196 | -4 070 | -1 255 | -4 375 | 189 | -20 512 | 3 237 |
| Käibevara | 2 017 | 950 | 20 | 1 841 | 5 288 | 3 854 | 5 325 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 233 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 017 | 950 | 20 | 1 841 | 5 288 | 3 854 | 5 558 |
| Kohustised kokku | 263 | 5 000 | 0 | 566 | 20 907 | 19 662 | 854 |
| Omakapital | 1 754 | -4 050 | 20 | 1 275 | -15 619 | -15 808 | 4 704 |
| Kasumimarginaal | -59,8 % | – | – | -82,1 % | 1,1 % | -406,4 % | 54,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 017 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 263 € · 13,0 %
- Omakapital 1 754 € · 87,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 37 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 656 € | 34 € | 3 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 39 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 480 € | 47 € | 2 000 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 53 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 12 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 40 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 24 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuusingu, Puuri küla, 63220
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053906 / 7
-
05.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20053906 / 6
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 20053906 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053906 / 4
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 20053906 / 3
-
16.12.2011Muutmiskanne Ä 20053906 / 2
-
15.12.2011Muutmiskanne Ä 20053906 / M1
-
25.10.2010Esmakanne Ä 20053906
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |