Foreko OÜ
Registrisse kantud 12028699Foreko OÜ (registrikood 12028699) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala peakontorite tegevus (EMTAK 70101). 2025. aasta müügitulu oli 789 195 eurot ja puhaskasum 2 131 014 eurot, bilansimaht 146 687 901 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Marko Raid, Marti Piirimäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2010 (15 a 10 k) · Mõisa tn 4, Tallinn, 13522
Registriandmed KMKR EE102322631 · osakapital 2 501 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102322631
- Osakapital
- 2 501 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Peakontorite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 270,0 % | 2024: 1 904,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,6 % | 2024: 17,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,3 % | 2024: 67,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +4,1 % | 2024: +12,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 789 195 | 758 000 | 675 000 | 604 000 | 343 000 | – | – |
| Puhaskasum | 2 131 014 | 14 439 000 | 3 333 000 | 25 782 000 | 22 493 000 | 6 693 000 | 1 426 000 |
| Käibevara | 3 829 062 | 307 000 | 283 000 | 541 000 | 506 000 | 319 000 | 5 000 |
| Põhivara | 142 858 839 | 121 086 000 | 106 869 000 | 103 743 000 | 74 727 000 | 55 325 000 | 42 788 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 146 687 901 | 121 393 000 | 107 152 000 | 104 284 000 | 75 233 000 | 55 644 000 | 42 793 000 |
| Kohustised kokku | 64 163 112 | 39 669 000 | 37 877 000 | 36 352 000 | 30 548 000 | 33 452 000 | 27 294 000 |
| Omakapital | 82 524 789 | 81 724 000 | 69 275 000 | 67 932 000 | 44 685 000 | 22 192 000 | 15 499 000 |
| Kasumimarginaal | 270,0 % | 1 904,9 % | 493,8 % | 4 268,5 % | 6 557,7 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 829 062 € · 2,6 %
- Põhivara 142 858 839 € · 97,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 497 524 € · 1,0 %
- Pikaajalised kohustised 62 665 588 € · 42,7 %
- Omakapital 82 524 789 € · 56,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 104 618 € | 74 843 € | 223 280 € | 8 |
| II kv 2026 | 137 815 € | 107 068 € | 187 500 € | 8 |
| I kv 2026 | 113 383 € | 70 977 € | 232 860 € | 8 |
| IV kv 2025 | 109 399 € | 74 925 € | 187 500 € | 7 |
| III kv 2025 | 90 635 € | 76 487 € | 187 500 € | 7 |
| II kv 2025 | 136 748 € | 108 351 € | 207 082 € | 8 |
| I kv 2025 | 120 545 € | 96 702 € | 241 305 € | 8 |
| IV kv 2024 | 93 834 € | 66 228 € | 189 387 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 873 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 24 948 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 71,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 46,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 74 427 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 997 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Raid
- Osaühing Valga Puu Juhatuse liige
- Osaühing KARO METS Juhatuse liige
- OÜ Voore Mets Juhatuse liige
- Fibenol Imavere OÜ Juhatuse liige
- Apalta Varad OÜ Juhatuse liige
- Fibenol OÜ Juhatuse liige
- Apalta Patents OÜ Juhatuse liige
-
Anders Anderson
- Osaühing Valga Puu Tegelik kasusaaja
- TÜC Majad AS Tegelik kasusaaja
- AS Roger Puit Tegelik kasusaaja
- Öpiku Majad OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing KARO METS Tegelik kasusaaja
- Mainor Ülemiste AS Tegelik kasusaaja
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Voore Mets Tegelik kasusaaja
-
Raul Kirjanen
- Osaühing Valga Puu Tegelik kasusaaja
- AS Roger Puit Tegelik kasusaaja
- Osaühing KARO METS Tegelik kasusaaja
- Osaühing Renalis Tegelik kasusaaja
- OÜ Voore Mets Tegelik kasusaaja
- Tammsaare Arenduse OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Medpharma Tegelik kasusaaja
- Solarstone OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
-
Marti Piirimäe
- AS Roger Puit Juhatuse liige
- Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit Tegelik kasusaaja
- Ingeri Mahe OÜ Osanik
-
Kairi Rätsepp
- Pärnu linn, Suvituse tn 5 korteriühistu Juhatuse liige
- Quod Bene Investments OÜ Osanik
- Florian Capital OÜ Tegelik kasusaaja
-
Apalta Varad OÜ
- Piimatöötlemise OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 27.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing KARO METS | 100 % | 2 000 000 € | 16.08.2023 | 16 837 425 €2025 |
| Osaühing Valga Puu | 66 % | 4 962 € | 16.08.2023 | 36 251 262 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (6)
-
Apalta Varad OÜ 50,63 %
-
Biovarad OÜ 39,38 %
-
Florian Capital OÜ 10 %
Osalused ja nende osalused (4)
-
Osaühing KARO METS 100 %
-
Osaühing Valga Puu 66 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 146 687 901 €
- 8. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus 82 524 789 €
- 8. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 270,0 %
- 13. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 213 101 €
- 27. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 2 131 014 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 71 437 |
| Müük avalikule sektorile | 2 500 |
| Toetused kokku | 71 437 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 71 437 €
- Eesti Töötukassa · maksed 2 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.03.2026Muutmiskanne Ä 10150604 / 15
-
30.09.2025Muutmiskanne Ä 10150604 / 14
-
04.10.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10150604 / 13
-
15.09.2022Muutmiskanne Ä 10150604 / 12
-
27.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10150604 / 11
-
02.12.2021Kommertspandi kustutamiskanne K 10150604 / 10
-
16.11.2021Muutmiskanne Ä 10150604 / 9
-
12.03.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10150604 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10150604 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10150604 / 6
-
27.09.2017Muutmiskanne Ä 10150604 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10150604 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |