FEIT OÜ
Registrisse kantud 12028736FEIT OÜ (registrikood 12028736) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 10 750 eurot ja puhaskasum -908 eurot, bilansimaht 36 192 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Märt Ploomipuu. Juhatuse liikmed on Kaja Ploomipuu, Märt Ploomipuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2010 (15 a 10 k) · Kooli tn 1, Võru linn, 65606
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,4 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,3 % | 2024: 2,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,5 % | 2024: 16,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −13,8 % | 2024: +8,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 750 | 12 468 | 11 462 | 20 463 | 23 040 | 17 533 | 21 789 |
| Puhaskasum | -908 | 145 | 181 | 369 | 213 | 1 300 | 951 |
| Käibevara | 1 362 | 3 270 | 37 759 | 68 745 | 41 376 | 51 745 | 25 988 |
| Põhivara | 34 830 | 34 830 | 34 830 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 192 | 38 100 | 72 589 | 68 745 | 41 376 | 51 745 | 25 988 |
| Kohustised kokku | 30 952 | 31 952 | 66 586 | 62 923 | 35 923 | 46 505 | 22 049 |
| Omakapital | 5 240 | 6 148 | 6 003 | 5 822 | 5 453 | 5 240 | 3 939 |
| Kasumimarginaal | -8,4 % | 1,2 % | 1,6 % | 1,8 % | 0,9 % | 7,4 % | 4,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 362 € · 3,8 %
- Põhivara 34 830 € · 96,2 %
- Lühiajalised kohustised 11 800 € · 32,6 %
- Pikaajalised kohustised 19 152 € · 52,9 %
- Omakapital 5 240 € · 14,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 75 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 37 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 3 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 76 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Märt Ploomipuu
- Võru linn, Kooli tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
- Suir OÜ Osanik
- OÜ EHITUSNÕUNIK Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20054401 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20054401 / 3
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20054401 / 2
-
13.12.2010Esmakanne Ä 20054401
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |