PCG OÜ
Registrisse kantud 12030319PCG OÜ (registrikood 12030319) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Papsaare küla, tegevusala metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 2511). 2025. aasta müügitulu oli 254 739 eurot ja puhaskasum 1 450 eurot, bilansimaht 450 181 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vallo Loob. Juhatuse liige on Vallo Loob. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.12.2010 (15 a 10 k) · Luige, Papsaare küla, 88317
Registriandmed KMKR EE101418180 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101418180
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: 9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,9 % | 2024: 14,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,7 % | 2024: 31,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +4,7 % | 2024: +35,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 254 739 | 243 378 | 179 837 | 74 927 | 119 500 | 79 213 | 79 689 |
| Puhaskasum | 1 450 | 23 328 | 24 206 | 30 670 | 12 670 | 5 168 | 3 462 |
| Käibevara | 37 455 | 74 451 | 98 972 | 155 570 | 62 589 | 40 499 | 26 618 |
| Põhivara | 412 726 | 453 445 | 361 440 | 130 890 | 123 663 | 86 808 | 93 114 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 450 181 | 527 896 | 460 412 | 286 460 | 186 252 | 127 307 | 119 732 |
| Kohustised kokku | 285 041 | 364 206 | 320 049 | 170 263 | 100 725 | 54 450 | 92 044 |
| Omakapital | 165 140 | 163 690 | 140 363 | 116 197 | 85 527 | 72 857 | 27 688 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 9,6 % | 13,5 % | 40,9 % | 10,6 % | 6,5 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 455 € · 8,3 %
- Põhivara 412 726 € · 91,7 %
- Lühiajalised kohustised 81 762 € · 18,2 %
- Pikaajalised kohustised 203 279 € · 45,2 %
- Omakapital 165 140 € · 36,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 31 234 € | 14 774 € | 76 442 € | 6 |
| II kv 2026 | 23 631 € | 13 449 € | 49 014 € | 6 |
| I kv 2026 | 26 420 € | 16 370 € | 53 359 € | 6 |
| IV kv 2025 | 37 093 € | 17 906 € | 84 189 € | 7 |
| III kv 2025 | 24 244 € | 16 740 € | 54 540 € | 7 |
| II kv 2025 | 23 422 € | 14 442 € | 55 301 € | 7 |
| I kv 2025 | 26 300 € | 15 738 € | 60 772 € | 7 |
| IV kv 2024 | 20 758 € | 15 250 € | 42 510 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 411 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 925 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 481 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 578 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vallo Loob
- osaühing Plekikoda Tegelik kasusaaja
- Kolm Tigu OÜ Osanik
- Ringi Arendus OÜ Juhatuse liige
- Dokkerest OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLuige, Papsaare küla, 88317
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30044938 / 6
-
04.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30044938 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30044938 / 4
-
19.05.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30044938 / 3
-
21.09.2011Muutmiskanne Ä 30044938 / 2
-
16.12.2010Esmakanne Ä 30044938
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |