OÜ DAWKIS
Registrisse kantud 12032241OÜ DAWKIS (registrikood 12032241) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala rõivaste jaemüük (EMTAK 47711). 2025. aasta müügitulu oli 15 192 eurot ja puhaskasum -2 231 eurot, bilansimaht 38 220 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Igor Ivanov. Juhatuse liikmed on Igor Ivanov, Tatjana Pintšuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2010 (15 a 9 k) · Anne tn 2, Tartu linn, 50604
Registriandmed KMKR EE101420880 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101420880
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rõivaste jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,7 % | 2024: -15,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -39,0 % | 2024: -38,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,0 % | 2024: 17,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −23,0 % | 2024: −42,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −27,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 192 | 19 741 | 34 179 | 50 121 | 75 452 | 77 478 | 67 202 |
| Puhaskasum | -2 231 | -3 045 | -2 485 | 50 | 525 | 796 | 1 384 |
| Käibevara | 38 220 | 45 297 | 47 592 | 54 960 | 58 816 | 62 160 | 48 281 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 622 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 220 | 45 297 | 47 592 | 54 960 | 58 816 | 62 160 | 48 903 |
| Kohustised kokku | 32 498 | 37 344 | 36 594 | 41 476 | 45 383 | 49 252 | 36 791 |
| Omakapital | 5 722 | 7 953 | 10 998 | 13 484 | 13 433 | 12 908 | 12 112 |
| Kasumimarginaal | -14,7 % | -15,4 % | -7,3 % | 0,1 % | 0,7 % | 1,0 % | 2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 220 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 32 498 € · 85,0 %
- Omakapital 5 722 € · 15,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 168 € | 0 € | 4 698 € | 0 |
| II kv 2026 | 292 € | 0 € | 4 850 € | 0 |
| I kv 2026 | 205 € | 0 € | 5 855 € | 0 |
| IV kv 2025 | 289 € | 0 € | 5 156 € | 0 |
| III kv 2025 | 166 € | 0 € | 4 866 € | 0 |
| II kv 2025 | 127 € | 0 € | 4 834 € | 0 |
| I kv 2025 | 226 € | 0 € | 5 949 € | 0 |
| IV kv 2024 | 288 € | 0 € | 7 145 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 56 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 566 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 153 | 280 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Anija Vallavalitsus · maksed 153 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20054492 / 8
-
24.06.2020Muutmiskanne Ä 20054492 / 7
-
17.10.2018Muutmiskanne Ä 20054492 / 6
-
20.03.2018Muutmiskanne Ä 20054492 / 5
-
13.03.2018Muutmiskanne Ä 20054492 / M2
-
06.03.2018Muutmiskanne Ä 20054492 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20054492 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20054492 / 3
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20054492 / 2
-
23.12.2010Esmakanne Ä 20054492
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |