Composite Plus OÜ
Registrisse kantud 12041793Composite Plus OÜ (registrikood 12041793) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Laheküla, tegevusala plasttoodete töötlemine ja viimistlemine (EMTAK 22251). 2025. aasta müügitulu oli 2 524 161 eurot ja puhaskasum 604 059 eurot, bilansimaht 2 562 724 eurot. Juhatuse liikmed on Andi Tamm, Andres Rand, Tanel Šmalko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.01.2011 (15 a 9 k) · Rehe, Laheküla, 93873
Registriandmed KMKR EE101423599 · osakapital 2 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101423599
- Osakapital
- 2 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Plasttoodete töötlemine ja viimistlemine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,9 % | 2024: 11,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,8 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,2 % | 2024: 86,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +19,1 % | 2024: −16,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 524 161 | 2 119 746 | 2 523 902 | 2 260 642 | 2 406 853 | 1 333 105 | 1 647 833 |
| Puhaskasum | 604 059 | 239 191 | 924 071 | 158 438 | 1 039 252 | 373 036 | 449 683 |
| Käibevara | 598 414 | 597 971 | 1 379 535 | 780 227 | 1 486 887 | 799 619 | 810 715 |
| Põhivara | 1 964 310 | 2 036 906 | 1 647 386 | 1 740 844 | 1 673 898 | 1 585 624 | 1 648 324 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 562 724 | 2 634 877 | 3 026 921 | 2 521 071 | 3 160 785 | 2 385 243 | 2 459 039 |
| Kohustised kokku | 225 450 | 361 662 | 196 631 | 292 271 | 310 423 | 336 803 | 573 635 |
| Omakapital | 2 337 274 | 2 273 215 | 2 830 290 | 2 228 800 | 2 850 362 | 2 048 440 | 1 885 404 |
| Kasumimarginaal | 23,9 % | 11,3 % | 36,6 % | 7,0 % | 43,2 % | 28,0 % | 27,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 598 414 € · 23,4 %
- Põhivara 1 964 310 € · 76,6 %
- Lühiajalised kohustised 165 043 € · 6,4 %
- Pikaajalised kohustised 60 407 € · 2,4 %
- Omakapital 2 337 274 € · 91,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
22251 Plasttoodete töötlemine ja viimistlemine põhitegevus 2 521 545 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 2 159 €
-
35141 Elektrienergia jaotus 457 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 86 710 € | 92 955 € | 473 878 € | 19 |
| II kv 2026 | 54 217 € | 63 019 € | 768 047 € | 21 |
| I kv 2026 | 60 996 € | 65 226 € | 598 298 € | 21 |
| IV kv 2025 | 42 310 € | 69 665 € | 624 728 € | 20 |
| III kv 2025 | 189 382 € | 83 432 € | 544 158 € | 21 |
| II kv 2025 | 35 460 € | 66 758 € | 577 238 € | 21 |
| I kv 2025 | 149 319 € | 77 830 € | 737 207 € | 20 |
| IV kv 2024 | 26 037 € | 58 080 € | 597 963 € | 22 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 903 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 30 985 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 157 959 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 136 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Rand
- MTÜ Saare Moto Juhatuse liige
- Ösel Tubs OÜ Juhatuse liige
- Baltic Tooling OÜ Juhatuse liige
- raflow OÜ Osanik
-
OÜ DEJURE
- Ösel Tubs OÜ Osanik
- Baltic Tooling OÜ Osanik
-
Andi Tamm
- Ösel Tubs OÜ Osanik
- Baltic Tooling OÜ Osanik
- Murratz OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tanel Šmalko
- Ösel Tubs OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Mändjala Malle Juhatuse liige
- OÜ DEJURE Tegelik kasusaaja
- Baltic Tooling OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Suvilate trass Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ DEJURE 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku ReheL.ÕV/329195 · alates 03.07.2017
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 23,9 %
- 6. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 28 765 €
- 10. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 604 059 €
- 12. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 2 tk
- 18. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAn experienced GRP tooling supplier based in Estonia, EU. We’ve produced plugs and production moulds for over 15 years.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30045145 / 11
-
02.06.2020Muutmiskanne Ä 30045145 / 10
-
30.10.2019Muutmiskanne Ä 30045145 / 9
-
27.06.2018Muutmiskanne Ä 30045145 / 8
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30045145 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30045145 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 30045145 / 5
-
14.07.2016Kommertspandi avamiskanne K 30045145 / 4
-
31.05.2016Muutmiskanne Ä 30045145 / 3
-
26.05.2016Muutmiskanne Ä 30045145 / M3
-
19.04.2016Muutmiskanne Ä 30045145 / 2
-
18.04.2016Muutmiskanne Ä 30045145 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |