Stageworks OÜ
Registrisse kantud 12051095Stageworks OÜ (registrikood 12051095) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud kunsti ja esituskunstide abitegevused (EMTAK 9039). 2025. aasta müügitulu oli 13 337 eurot ja puhaskasum 6 979 eurot, bilansimaht 19 664 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Kirkmann. Juhatuse liige on Madis Kirkmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.01.2011 (15 a 8 k) · J. Sütiste tee 6, Tallinn, 13411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 52,3 % | 2024: -10,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,5 % | 2024: -9,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 2024: 85,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 33,4 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | +4,0 % | 2024: +105,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 337 | 12 822 | 6 239 | 4 449 | 4 768 | 3 788 | 3 104 |
| Puhaskasum | 6 979 | -1 375 | 705 | -311 | 2 002 | 190 | -1 082 |
| Käibevara | 18 745 | 16 928 | 10 106 | 7 457 | 18 033 | 16 438 | 16 094 |
| Põhivara | 919 | 3 | 6 916 | 9 375 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 664 | 16 931 | 17 022 | 16 832 | 18 033 | 16 438 | 16 094 |
| Kohustised kokku | 562 | 2 484 | – | – | 361 | 554 | 400 |
| Omakapital | 19 102 | 14 447 | 17 022 | 16 832 | 17 672 | 15 884 | 15 694 |
| Kasumimarginaal | 52,3 % | -10,7 % | 11,3 % | -7,0 % | 42,0 % | 5,0 % | -34,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 745 € · 95,3 %
- Põhivara 919 € · 4,7 %
- Lühiajalised kohustised 562 € · 2,9 %
- Omakapital 19 102 € · 97,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 33,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 412 | 7 889 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Muusika- ja Balletikool · maksed 3 900 €
- SA Rakvere Teatrimaja · maksed 1 500 €
- SA Eesti Noorsooteater · maksed 1 300 €
- SA Teater Vanemuine · maksed 900 €
- Tallinna Linnateater · maksed 812 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10152242 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10152242 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10152242 / 4
-
08.08.2016Muutmiskanne Ä 10152242 / 3
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10152242 / 2
-
31.01.2011Esmakanne Ä 10152242
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 09.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |