PStudio OÜ
Registrisse kantud 12055874PStudio OÜ (registrikood 12055874) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused (EMTAK 90391). 2025. aasta müügitulu oli 236 005 eurot ja puhaskasum -1 076 eurot, bilansimaht 139 942 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Starflower projekt OÜ. Juhatuse liige on Eiko Pitka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.02.2011 (15 a 8 k) · Laulupeo pst 25/1, Tartu linn, 51007
Registriandmed KMKR EE101426868 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101426868
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 2024: 18,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,8 % | 2024: 24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,4 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,8 | 2024: 60,3 |
| Müügitulu kasv | +28,4 % | 2024: −0,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 236 005 | 183 848 | 184 720 | 166 701 | 102 896 | 57 396 | 131 670 |
| Puhaskasum | -1 076 | 33 529 | 17 448 | 6 825 | 23 199 | -24 148 | -10 886 |
| Käibevara | 95 522 | 107 877 | 81 870 | 69 852 | 66 199 | 31 221 | 52 973 |
| Põhivara | 44 420 | 28 487 | 34 944 | 17 747 | 22 874 | 27 347 | 27 347 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 139 942 | 136 364 | 116 814 | 87 599 | 89 073 | 58 568 | 80 320 |
| Kohustised kokku | 6 442 | 1 788 | 15 767 | 3 999 | 12 298 | 4 992 | 2 596 |
| Omakapital | 133 500 | 134 576 | 101 047 | 83 600 | 76 775 | 53 576 | 77 724 |
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 18,2 % | 9,4 % | 4,1 % | 22,5 % | -42,1 % | -8,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 522 € · 68,3 %
- Põhivara 44 420 € · 31,7 %
- Lühiajalised kohustised 6 442 € · 4,6 %
- Omakapital 133 500 € · 95,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
90391 Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused põhitegevus 219 485 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 11 800 €
-
52269 Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad 4 720 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 010 € | 1 316 € | 46 848 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 284 € | 1 316 € | 41 810 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 547 € | 1 326 € | 49 968 € | 1 |
| IV kv 2025 | 6 483 € | 1 346 € | 36 375 € | 1 |
| III kv 2025 | 11 407 € | 1 346 € | 114 942 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 269 € | 1 346 € | 41 524 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 093 € | 1 111 € | 41 476 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 035 € | 951 € | 43 214 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 337 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 439 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 616 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 844 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Klaarika Tuul
- OÜ Tähelille Vara Tegelik kasusaaja
- EP servis OÜ Juhatuse liige
- Iluinglid OÜ Tegelik kasusaaja
- Teflondon OÜ Osanik
- OÜ Kaevemeister Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Starflower projekt OÜ Tegelik kasusaaja
-
Starflower projekt OÜ
- OÜ Tähelille Vara Osanik
- Yakaia OÜ Osanik
- EP servis OÜ Osanik
- Ükssent OÜ Osanik
- Iluinglid OÜ Osanik
- OÜ Kaevemeister Osanik Maksuvõlg
-
Eiko Pitka
- OÜ Tähelille Vara Juhatuse liige
- Yakaia OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastre vald, Kaagvere küla, Kaagvere keskus 10 korteriühistu Juhatuse liige
- EP servis OÜ Juhatuse liige
- Ükssent OÜ Tegelik kasusaaja
- Iluinglid OÜ Juhatuse liige
- Põlva vald, Põlva linn, Jaama tn 77 korteriühistu Juhatuse liige
- Perlanegra OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Starflower projekt OÜ 100 %
Skeem
LEI 254900K2YXFE6N9F8Q30
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 42 955 | 69 695 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi · maksed 29 510 €
- MTÜ Tartu Üliõpilasmaja · maksed 4 400 €
- SA Tartu Jaani Kirik · maksed 3 553 €
- SA Teater Vanemuine · maksed 3 180 €
- Eesti Rahva Muuseum · maksed 2 015 €
- SA Eesti Kontsert · maksed 298 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20055055 / 10
-
19.10.2022Muutmiskanne Ä 20055055 / 9
-
06.08.2021Muutmiskanne Ä 20055055 / M3
-
28.06.2021Muutmiskanne Ä 20055055 / 8
-
25.05.2021Muutmiskanne Ä 20055055 / M2
-
05.06.2020Muutmiskanne Ä 20055055 / 7
-
03.06.2020Muutmiskanne Ä 20055055 / M1
-
13.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20055055 / 6
-
08.02.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20055055 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20055055 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20055055 / 3
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20055055 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |