Siinas OÜ
Registrisse kantud 12061069Siinas OÜ (registrikood 12061069) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 3 740 eurot ja puhaskasum -76 eurot, bilansimaht 4 114 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siina Saarva. Juhatuse liige on Siina Saarva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.02.2011 (15 a 8 k) · Sõpruse pst 21, Tartu linn, 50606
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,0 % | 2024: -3,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,8 % | 2024: -1,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +6,3 % | 2024: −47,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 740 | 3 520 | 6 720 | 11 630 | 11 865 | 11 785 | 11 580 |
| Puhaskasum | -76 | -119 | 3 302 | 8 777 | 9 039 | 7 486 | 6 253 |
| Käibevara | 4 114 | 8 190 | 13 806 | 20 507 | 19 129 | 16 390 | 14 904 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 114 | 8 190 | 13 806 | 20 507 | 19 129 | 16 390 | 14 904 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 4 114 | 8 190 | 13 806 | 20 507 | 19 129 | 16 390 | 14 904 |
| Kasumimarginaal | -2,0 % | -3,4 % | 49,1 % | 75,5 % | 76,2 % | 63,5 % | 54,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 114 € · 100,0 %
- Omakapital 4 114 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 1 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 1 280 € | 385 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 2 387 € | 460 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 1 750 € | 406 € | 0 € | 0 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 376 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20055171 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20055171 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20055171 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20055171 / 3
-
25.04.2012Muutmiskanne Ä 20055171 / 2
-
15.02.2011Esmakanne Ä 20055171
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |