OpenNode OÜ
Registrisse kantud 12061352OpenNode OÜ (registrikood 12061352) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Silla küla, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 823 933 eurot ja puhaskasum 510 129 eurot, bilansimaht 1 597 936 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Andres Toomsalu, Ilja Livenson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.02.2011 (15 a 8 k) · Jõekalda tee 22, Silla küla, 86604
Registriandmed KMKR EE101505200 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101505200
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 61,9 % | 2024: 49,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,6 % | 2024: 44,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,9 % | 2024: 78,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,7 | 2024: 8,3 |
| Müügitulu kasv | +8,6 % | 2024: −1,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 823 933 | 758 540 | 767 348 | 1 932 357 | 572 007 | 385 114 | 379 895 |
| Puhaskasum | 510 129 | 373 444 | 469 009 | 1 164 622 | 332 247 | 62 014 | 172 355 |
| Käibevara | 1 485 506 | 1 039 343 | 1 361 948 | 1 195 605 | 704 858 | 443 799 | 382 789 |
| Põhivara | 112 430 | 39 295 | 58 322 | 81 715 | 15 525 | 17 490 | 48 948 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 597 936 | 1 078 638 | 1 420 270 | 1 277 320 | 720 383 | 461 289 | 431 737 |
| Kohustised kokku | 241 534 | 231 740 | 180 556 | 110 198 | 79 813 | 52 966 | 23 431 |
| Omakapital | 1 356 402 | 846 898 | 1 239 714 | 1 167 122 | 640 570 | 408 323 | 408 306 |
| Kasumimarginaal | 61,9 % | 49,2 % | 61,1 % | 60,3 % | 58,1 % | 16,1 % | 45,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 485 506 € · 93,0 %
- Põhivara 112 430 € · 7,0 %
- Lühiajalised kohustised 108 669 € · 6,8 %
- Pikaajalised kohustised 132 865 € · 8,3 %
- Omakapital 1 356 402 € · 84,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 77 534 € | 39 347 € | 231 733 € | 9 |
| II kv 2026 | 56 217 € | 22 197 € | 236 927 € | 9 |
| I kv 2026 | 64 689 € | 33 033 € | 219 213 € | 8 |
| IV kv 2025 | 54 144 € | 20 923 € | 199 502 € | 8 |
| III kv 2025 | 43 383 € | 17 708 € | 198 784 € | 8 |
| II kv 2025 | 46 893 € | 17 130 € | 235 062 € | 8 |
| I kv 2025 | 105 986 € | 21 068 € | 175 557 € | 8 |
| IV kv 2024 | 46 358 € | 10 339 € | 218 462 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 845 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 116 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 77 244 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 802 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Toomsalu
- Active Systems OÜ Juhatuse liige
-
Ilja Livenson
- Tartu linn, Raatuse tn 86 korteriühistu Juhatuse liige
- HL OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Rekordikompanii Osanik
- GSCN Venture OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| KRATT Services OÜ | 10 % | 278 € | 08.12.2025 | 1 861 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
KRATT Services OÜ 10 %
Skeem
LEI 8945003BBFP7Y6PI0J36
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõekalda tee 22, Silla küla, 86604
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Pärnu linn 61,9 %
- 43. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Pärnu maakond 393 267 €
- 79. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 510 129 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 393 267 | 494 131 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · maksed 380 657 €
- SA CR14 · maksed 12 611 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 1 500 000 € ilma raamlepinguteta-
Riigipilve lisateenus Kubernetes 1 000 000 €Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · 03.04.2025
-
Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · 24.02.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2026Muutmiskanne Ä 30045466 / M4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30045466 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30045466 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30045466 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 30045466 / 5
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 30045466 / 4
-
31.12.2013Muutmiskanne Ä 30045466 / 3
-
22.11.2013Muutmiskanne Ä 30045466 / M3
-
26.08.2013Muutmiskanne Ä 30045466 / M2
-
28.09.2011Muutmiskanne Ä 30045466 / 2
-
09.09.2011Muutmiskanne Ä 30045466 / M1
-
16.02.2011Esmakanne Ä 30045466
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |