Nutti OÜ
Registrisse kantud 12061975Nutti OÜ (registrikood 12061975) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõrva linn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 4 650 eurot ja puhaskasum 619 eurot, bilansimaht 25 069 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mairo Malm. Juhatuse liige on Sirje Malm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.02.2011 (15 a 8 k) · Välja tn 14, Tõrva linn, 68605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,3 % | 2024: 29,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,5 % | 2024: 6,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −16,7 % | 2024: −47,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 650 | 5 580 | 10 680 | 5 950 | 3 150 | 2 270 | 5 490 |
| Puhaskasum | 619 | 1 633 | 5 836 | 2 759 | 313 | -516 | 3 515 |
| Käibevara | 14 879 | 16 458 | 16 288 | 8 225 | 7 693 | 5 611 | 4 352 |
| Põhivara | 10 190 | 7 992 | 6 529 | 8 756 | 6 529 | 8 298 | 10 072 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 069 | 24 450 | 22 817 | 16 981 | 14 222 | 13 909 | 14 424 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 25 069 | 24 450 | 22 817 | 16 981 | 14 222 | 13 909 | 14 424 |
| Kasumimarginaal | 13,3 % | 29,3 % | 54,6 % | 46,4 % | 9,9 % | -22,7 % | 64,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 879 € · 59,4 %
- Põhivara 10 190 € · 40,6 %
- Omakapital 25 069 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused põhitegevus 4 350 €
-
9699 Muu mujal liigitamata teenindus 300 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVälja tn 14, Tõrva linn, 68605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 500 | 4 350 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Räpina Vallavalitsus · maksed 1 800 €
- Valga Vallavalitsus · maksed 1 800 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 900 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20055185 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20055185 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20055185 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20055185 / 4
-
15.03.2012Muutmiskanne Ä 20055185 / 3
-
09.03.2012Muutmiskanne Ä 20055185 / M1
-
10.11.2011Muutmiskanne Ä 20055185 / 2
-
17.02.2011Esmakanne Ä 20055185
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |