Feld OÜ
Registrisse kantud 12068233Feld OÜ (registrikood 12068233) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Õhu küla, tegevusala loomakasvatuse abitegevused (EMTAK 01621). 2025. aasta müügitulu oli 68 158 eurot ja puhaskasum -2 610 eurot, bilansimaht 123 483 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karin Feldmann. Juhatuse liige on Karin Feldmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.03.2011 (15 a 7 k) · Talsi, Õhu küla, 88239
Registriandmed KMKR EE101454199 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101454199
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Loomakasvatuse abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,8 % | 2024: -28,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,9 % | 2024: -66,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,9 % | 2024: 67,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −69,8 % | 2024: +55,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 158 | 225 640 | 144 706 | 102 219 | 78 925 | 53 921 | 37 764 |
| Puhaskasum | -2 610 | -64 462 | 39 872 | 52 480 | 32 589 | -3 212 | 22 687 |
| Käibevara | 60 773 | 62 322 | 99 030 | 79 327 | 44 806 | 14 694 | 23 717 |
| Põhivara | 62 710 | 81 357 | 144 328 | 82 758 | 46 563 | 41 187 | 33 458 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 123 483 | 143 679 | 243 358 | 162 085 | 91 369 | 55 881 | 57 175 |
| Kohustised kokku | 34 749 | 0 | 69 701 | 25 850 | 7 614 | 4 715 | 2 798 |
| Omakapital | 88 734 | 96 845 | 173 657 | 136 235 | 83 755 | 51 166 | 54 377 |
| Kasumimarginaal | -3,8 % | -28,6 % | 27,6 % | 51,3 % | 41,3 % | -6,0 % | 60,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 60 773 € · 49,2 %
- Põhivara 62 710 € · 50,8 %
- Lühiajalised kohustised 34 749 € · 28,1 %
- Omakapital 88 734 € · 71,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01621 Loomakasvatuse abitegevused põhitegevus 62 553 €
-
96231 Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus 4 275 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 1 330 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 710 € | 665 € | 4 953 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 012 € | 860 € | 3 567 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 994 € | 1 369 € | 12 725 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 564 € | 1 016 € | 4 574 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 281 € | 1 800 € | 11 267 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 511 € | 3 497 € | 9 199 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 508 € | 6 553 € | 24 599 € | 2 |
| IV kv 2024 | 17 089 € | 13 187 € | 100 499 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 237 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 222 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 93,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 651 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.03.2026Muutmiskanne Ä 30045597 / 10
-
09.02.2026Muutmiskanne Ä 30045597 / M3
-
09.02.2026Muutmiskanne Ä 30045597 / 9
-
24.12.2024Muutmiskanne Ä 30045597 / 8
-
23.10.2024Muutmiskanne Ä 30045597 / 7
-
14.10.2024Muutmiskanne Ä 30045597 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30045597 / 6
-
10.11.2020Muutmiskanne Ä 30045597 / 5
-
09.11.2020Muutmiskanne Ä 30045597 / M1
-
16.02.2018Muutmiskanne Ä 30045597 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30045597 / 3
-
28.08.2015Muutmiskanne Ä 30045597 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |