Lemuria OÜ
Registrisse kantud 12075477Lemuria OÜ (registrikood 12075477) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel (EMTAK 6832). 2025. aasta müügitulu oli 39 998 eurot ja puhaskasum 39 938 eurot, bilansimaht 249 996 eurot. Juhatuse liige on Alvar Silm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.03.2011 (15 a 7 k) · Tiiva tn 19a, Tallinn, 13426
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 99,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 73,3 % | 2024: -0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,8 % | 2024: 5,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 998 | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 39 938 | -60 | -50 | -60 | 92 220 | 7 624 | -89 000 |
| Käibevara | 3 856 | 3 858 | 3 858 | 3 858 | 3 858 | 3 858 | 3 858 |
| Põhivara | 246 140 | 246 140 | 246 140 | 246 140 | 246 140 | 153 900 | 153 900 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 249 996 | 249 998 | 249 998 | 249 998 | 249 998 | 157 758 | 157 758 |
| Kohustised kokku | 195 493 | 235 433 | 235 373 | 235 323 | 235 263 | 235 243 | 242 867 |
| Omakapital | 54 503 | 14 565 | 14 625 | 14 675 | 14 735 | -77 485 | -85 109 |
| Kasumimarginaal | 99,8 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 856 € · 1,5 %
- Põhivara 246 140 € · 98,5 %
- Lühiajalised kohustised 191 493 € · 76,6 %
- Pikaajalised kohustised 4 000 € · 1,6 %
- Omakapital 54 503 € · 21,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Evald-Hannes Kree
- Ungaro OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing JPcars Osanik
- OÜ Mahla Arendus Tegelik kasusaaja
- OÜ Ristiku Elamu Osanik
- Teffe Group OÜ Juhatuse liige
- OÜ Kunderi Tegelik kasusaaja
- Payster Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Westlux Juhatuse liige
-
Alvar Silm
- Asset Holding OÜ Osanik
- Asset Invest OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Kendemar OÜ Osanik Maksuvõlg
- Novacredit OÜ Juhatuse liige
-
Teffe Group OÜ
- Programmable Equity OÜ Osanik
- OÜ Mahla Arendus Osanik
- Osaühing Westlux Osanik
- Payster Group OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Asset Holding OÜ 66,67 %
-
Teffe Group OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10154008 / 9
-
11.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10154008 / 8
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10154008 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10154008 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10154008 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10154008 / 4
-
08.04.2015Muutmiskanne Ä 10154008 / 3
-
11.12.2014Muutmiskanne Ä 10154008 / 2
-
17.03.2011Esmakanne Ä 10154008
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |