OÜ Uberte
Registrisse kantud 12080808OÜ Uberte (registrikood 12080808) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 232 262 eurot ja puhaskasum 113 eurot, bilansimaht 45 152 eurot. Juhatuse liige on Kati Heil. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2011 (15 a 6 k) · Punga tn 14, Tallinn, 12011
Registriandmed KMKR EE101453310 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101453310
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,8 % | 2024: 5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,9 % | 2024: 9,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +7,0 % | 2024: −9,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 232 262 | 217 111 | 239 096 | 222 839 | 236 325 | 199 468 | 159 665 |
| Puhaskasum | 113 | 208 | 236 | 232 | 235 | 116 | 21 |
| Käibevara | 25 217 | 20 902 | 24 402 | 23 402 | 27 130 | 25 888 | 28 476 |
| Põhivara | 19 935 | 22 599 | – | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 152 | 43 501 | 24 402 | 23 402 | 27 130 | 25 888 | 28 476 |
| Kohustised kokku | 41 131 | 39 593 | 20 702 | 19 938 | 23 898 | 22 891 | 25 595 |
| Omakapital | 4 021 | 3 908 | 3 700 | 3 464 | 3 232 | 2 997 | 2 881 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 217 € · 55,8 %
- Põhivara 19 935 € · 44,2 %
- Lühiajalised kohustised 41 131 € · 91,1 %
- Omakapital 4 021 € · 8,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 923 € | 1 225 € | 64 371 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 398 € | 1 225 € | 46 837 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 670 € | 1 390 € | 93 845 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 701 € | 1 348 € | 116 840 € | 2 |
| III kv 2025 | 3 252 € | 1 348 € | 51 856 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 742 € | 1 348 € | 50 036 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 743 € | 1 337 € | 72 655 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 233 € | 1 314 € | 110 812 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 308 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 408 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 17,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 457 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 393 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPunga tn 14, Tallinn, 12011
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 100 | 709 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Anija Vallavalitsus · maksed 100 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.04.2026Muutmiskanne Ä 10154393 / 8
-
14.04.2026Muutmiskanne Ä 10154393 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10154393 / 7
-
13.06.2018Muutmiskanne Ä 10154393 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10154393 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10154393 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10154393 / 3
-
16.10.2013Muutmiskanne Ä 10154393 / 2
-
09.10.2013Muutmiskanne Ä 10154393 / M1
-
28.03.2011Esmakanne Ä 10154393
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |