Introx OÜ
Registrisse kantud 12084232Introx OÜ (registrikood 12084232) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõhvi linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 505 063 eurot ja puhaskasum 97 235 eurot, bilansimaht 276 131 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Djomin. Juhatuse liige on Andrei Djomin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2011 (15 a 6 k) · Narva mnt 38, Jõhvi linn, 41536
Registriandmed KMKR EE101457219 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 15.04–14.04
- KMKR number
- EE101457219
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 15.04 – 14.04
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,3 % | 2024: -3,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,0 % | 2024: -9,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 2024: 71,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | +22,1 % | 2024: −3,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 505 063 | 413 655 | 428 965 | 491 205 | 393 452 | 377 735 | 343 674 |
| Puhaskasum | 97 235 | -14 473 | 63 892 | 18 514 | 28 911 | 4 661 | -38 103 |
| Käibevara | 72 519 | 43 822 | 204 297 | 66 823 | 135 540 | 86 282 | 20 411 |
| Põhivara | 203 612 | 178 477 | 178 477 | 199 389 | 136 777 | 133 336 | 144 265 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 276 131 | 222 299 | 382 774 | 266 212 | 272 317 | 219 618 | 164 676 |
| Kohustised kokku | 20 202 | 63 605 | 209 607 | 156 937 | 179 056 | 155 268 | 104 987 |
| Omakapital | 255 929 | 158 694 | 173 167 | 109 275 | 93 261 | 64 350 | 59 689 |
| Kasumimarginaal | 19,3 % | -3,5 % | 14,9 % | 3,8 % | 7,3 % | 1,2 % | -11,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 519 € · 26,3 %
- Põhivara 203 612 € · 73,7 %
- Lühiajalised kohustised 20 202 € · 7,3 %
- Omakapital 255 929 € · 92,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 648 € | 6 344 € | 102 510 € | 5 |
| II kv 2026 | 17 418 € | 6 414 € | 145 194 € | 6 |
| I kv 2026 | 18 588 € | 5 555 € | 158 179 € | 6 |
| IV kv 2025 | 20 708 € | 5 303 € | 146 998 € | 5 |
| III kv 2025 | 13 209 € | 4 672 € | 127 179 € | 5 |
| II kv 2025 | 18 675 € | 3 836 € | 154 336 € | 4 |
| I kv 2025 | 16 584 € | 4 846 € | 125 741 € | 4 |
| IV kv 2024 | 13 763 € | 3 408 € | 152 644 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 216 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 115 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 170 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 813 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrei Djomin
- Skystyle OÜ Osanik
- Narva-Jõesuu linn, Olgina alevik, Narva mnt 10 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Jõhvi vald 19,3 %
- 12. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 13 891 €
- 22. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 38,0 %
- 42. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 97 235 €
- 44. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 22,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 772 | 4 536 |
| Müük avalikule sektorile | 1 674 | 3 995 |
| Toetused kokku | 1 772 | 4 536 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 1 772 €
- Narva Haigla SA · maksed 1 674 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40032069 / 7
-
09.08.2018Muutmiskanne Ä 40032069 / 6
-
18.07.2018Muutmiskanne Ä 40032069 / M5
-
03.07.2018Muutmiskanne Ä 40032069 / M3
-
26.06.2018Muutmiskanne Ä 40032069 / 5
-
16.02.2018Muutmiskanne Ä 40032069 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40032069 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 40032069 / 2
-
01.04.2011Esmakanne Ä 40032069
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 27.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |