Inition OÜ
Registrisse kantud 12084597Inition OÜ (registrikood 12084597) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük (EMTAK 46832). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -57 eurot, bilansimaht 55 331 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ranno Põldme. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Ranno Põldme. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2011 (15 a 6 k) · Viigimarja tn 6, Saue linn, 76505
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 76,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,1 % | 2024: 36,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 24 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 920 |
| Puhaskasum | -57 | 18 525 | 1 136 | -189 | 19 852 | -73 | 1 682 |
| Käibevara | 4 248 | 4 305 | 5 780 | 4 644 | 13 833 | 15 706 | 16 278 |
| Põhivara | 51 083 | 46 083 | 26 083 | 26 083 | 17 083 | 15 358 | 14 859 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 331 | 50 388 | 31 863 | 30 727 | 30 916 | 31 064 | 31 137 |
| Kohustised kokku | 5 000 | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 50 331 | 50 388 | 31 863 | 30 727 | 30 916 | 31 064 | 31 137 |
| Kasumimarginaal | – | 76,8 % | – | – | – | – | 182,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 248 € · 7,7 %
- Põhivara 51 083 € · 92,3 %
- Pikaajalised kohustised 5 000 € · 9,0 %
- Omakapital 50 331 € · 91,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 4 900 € | 4 900 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 2 800 € | 2 800 € | 0 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 633 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 633 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ranno Põldme
- OÜ HR Tecno Juhatuse liige
- OÜ HR Buildmat Tegelik kasusaaja
- OÜ Plano Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ HR Buildmat | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| OÜ HR Tecno | 50 % | 1 278 € | 01.09.2023 | 5 148 €2025 |
| Capster OÜ | 3,53 % | 126 € | 16.08.2023 | 124 700 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
OÜ HR Buildmat 100 %
-
OÜ HR Tecno 50 %
-
Capster OÜ 3,53 %
Skeem
LEI 894500WHKG4XA8I44Z86
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemViigimarja tn 6, Saue linn, 76505
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10154699 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10154699 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10154699 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10154699 / 2
-
01.04.2011Esmakanne Ä 10154699
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.11.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |