Differize OÜ
Registrisse kantud 12092881Differize OÜ (registrikood 12092881) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Harku alevik, tegevusala hoonestusprojektide arendus (EMTAK 68121). 2025. aasta müügitulu oli 1 322 265 eurot ja puhaskasum -277 401 eurot, bilansimaht 23 012 eurot. Juhatuse liikmed on Liina Vettik, Martin Vettik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.04.2011 (15 a 6 k) · Metsa tee 11, Harku alevik, 76902
Registriandmed KMKR EE101653893 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101653893
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonestusprojektide arendus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,0 % | 2024: 611,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 133,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -735,1 % | 2024: 7,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +5 484,1 % | 2024: +57,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +131,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 322 265 | 23 679 | 15 000 | 1 520 | 14 535 | 19 886 | 21 022 |
| Puhaskasum | -277 401 | 144 831 | -67 102 | 35 | 11 974 | 5 087 | 11 474 |
| Käibevara | 22 646 | 218 262 | 33 189 | 45 869 | 33 485 | 27 440 | 25 231 |
| Põhivara | 366 | 1 327 360 | 343 540 | 309 300 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 012 | 1 545 622 | 376 729 | 355 169 | 33 485 | 27 440 | 25 231 |
| Kohustised kokku | 192 171 | 1 437 380 | 413 318 | 324 657 | 3 008 | 3 107 | 5 985 |
| Omakapital | -169 159 | 108 242 | -36 589 | 30 512 | 30 477 | 24 333 | 19 246 |
| Kasumimarginaal | -21,0 % | 611,6 % | -447,3 % | 2,3 % | 82,4 % | 25,6 % | 54,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 646 € · 98,4 %
- Põhivara 366 € · 1,6 %
- Lühiajalised kohustised 192 171 € · 835,1 %
- Omakapital -169 159 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 835,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68121 Hoonestusprojektide arendus põhitegevus 1 275 414 €
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus 44 300 €
-
55204 Külaliskorterid 2 551 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 782 € | 0 € | 48 941 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 199 € | 0 € | 1 694 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 232 € | 0 € | 44 412 € | 1 |
| II kv 2025 | 66 821 € | 0 € | 280 464 € | 1 |
| I kv 2025 | 147 812 € | 0 € | 875 349 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 229 € | 6 250 € | 72 410 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 261 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 314 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kai Rukki
- Anora Estonia AS Prokurist
- Eesti Taaskasutusorganisatsioon MTÜ Tegelik kasusaaja
- Sunmill SPV1 OÜ Osanik
- Solus Club OÜ Juhatuse liige
- Männimäe Puhkemajad OÜ Osanik
-
Liina Vettik
- Business Coaching OÜ Osanik
- Solus Club OÜ Tegelik kasusaaja
- Revenue Identity OÜ Juhatuse liige
-
Martin Vettik
- Harku aleviku külaselts Juhatuse liige
- Harku vald, Harku alevik, Metsa tee 11 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Harku vald 277 401 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.08.2026Muutmiskanne Ä 10155260 / 11
-
22.04.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10155260 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10155260 / 9
-
02.08.2022Muutmiskanne Ä 10155260 / 7
-
02.08.2022Muutmiskanne Ä 10155260 / 8
-
31.05.2022Muutmiskanne Ä 10155260 / 6
-
27.05.2022Muutmiskanne Ä 10155260 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10155260 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10155260 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10155260 / 3
-
18.12.2015Muutmiskanne Ä 10155260 / 2
-
11.12.2015Muutmiskanne Ä 10155260 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |