Estofennia OÜ
Registrisse kantud 12094124Estofennia OÜ (registrikood 12094124) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala suhtekorraldus ja teabevahetus (EMTAK 73301). 2025. aasta müügitulu oli 2 960 eurot ja puhaskasum -494 eurot, bilansimaht 4 859 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pekka Juhani Linnainen. Juhatuse liige on Pekka Juhani Linnainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2011 (15 a 5 k) · Jõe tn 7, Tallinn, 10151
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suhtekorraldus ja teabevahetus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,7 % | 2024: -14,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,2 % | 2024: -7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +14,7 % | 2024: −38,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 960 | 2 580 | 4 172 | 816 | 4 441 | 3 286 | 4 514 |
| Puhaskasum | -494 | -381 | 1 427 | -1 699 | -150 | -497 | 626 |
| Käibevara | 4 859 | 5 353 | 5 733 | 4 306 | 6 006 | 8 956 | 6 652 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 859 | 5 353 | 5 733 | 4 306 | 6 006 | 8 956 | 6 652 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 800 | 0 |
| Omakapital | 4 859 | 5 353 | 5 733 | 4 306 | 6 006 | 6 156 | 6 652 |
| Kasumimarginaal | -16,7 % | -14,8 % | 34,2 % | -208,2 % | -3,4 % | -15,1 % | 13,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 859 € · 100,0 %
- Omakapital 4 859 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Pekka Juhani Linnainen
- Mittetulundusühing Trammart Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 200 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Lääne-Viru Omavalitsuste Liit · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMitä Virossa tapahtuu todella? Mitä Viron uutiset kertovat tänään suomalaisista? Mediaseurantaa vuodesta 2010 – Facebookissa, Twitterissä ja verkkolehdessä.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10155338 / 8
-
18.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10155338 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10155338 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10155338 / 5
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10155338 / 4
-
07.05.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10155338 / 3
-
30.06.2011Muutmiskanne Ä 10155338 / 2
-
14.06.2011Muutmiskanne Ä 10155338 / M1
-
19.04.2011Esmakanne Ä 10155338
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |