OÜ Mahetark
Registrisse kantud 12099015OÜ Mahetark (registrikood 12099015) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Poka küla, tegevusala mujal liigitamata toiduainete tootmine (EMTAK 10891). 2025. aasta müügitulu oli 23 136 eurot ja puhaskasum 2 639 eurot, bilansimaht 47 407 eurot. Juhatuse liikmed on Malle Rüütel, Mati Rüütel. Maksuvõlg on 322,25 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.2011 (15 a 5 k) · Poka tee 41, Poka küla, 62308
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 16 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 16 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,4 % | 2024: -34,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -11,0 % | 2024: -17,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −7,2 % | 2024: +7,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 136 | 24 937 | 23 305 | 24 396 | 22 398 | 17 587 | 23 263 |
| Puhaskasum | 2 639 | -8 504 | -18 961 | -16 725 | -6 408 | -16 108 | -11 758 |
| Käibevara | 45 007 | 42 163 | 44 946 | 56 643 | 52 191 | 55 603 | 72 196 |
| Põhivara | 2 400 | 3 000 | 3 600 | 4 200 | 4 800 | 5 400 | 6 210 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 407 | 45 163 | 48 546 | 60 843 | 56 991 | 61 003 | 78 406 |
| Kohustised kokku | 52 621 | 53 015 | 47 895 | 41 147 | 20 571 | 18 175 | 19 469 |
| Omakapital | -5 214 | -7 852 | 651 | 19 696 | 36 420 | 42 828 | 58 937 |
| Kasumimarginaal | 11,4 % | -34,1 % | -81,4 % | -68,6 % | -28,6 % | -91,6 % | -50,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 45 007 € · 94,9 %
- Põhivara 2 400 € · 5,1 %
- Lühiajalised kohustised 52 621 € · 111,0 %
- Omakapital -5 214 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 111,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 515 € | 456 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 866 € | 599 € | 4 059 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 876 € | 1 133 € | 4 193 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 249 € | 772 € | 11 968 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 200 € | 894 € | 2 979 € | 1 |
| II kv 2025 | 874 € | 833 € | 4 358 € | 1 |
| I kv 2025 | 552 € | 524 € | 3 979 € | 1 |
| IV kv 2024 | 783 € | 804 € | 8 380 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 172 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 152 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 88,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 292 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 322,25 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPoka tee 41, Poka küla, 62308
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 322.25 €
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20056012 / 8
-
03.12.2021Muutmiskanne Ä 20056012 / 7
-
05.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20056012 / 6
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 20056012 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20056012 / 4
-
06.03.2014Muutmiskanne Ä 20056012 / 3
-
04.03.2013Muutmiskanne Ä 20056012 / 2
-
29.04.2011Esmakanne Ä 20056012
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |