Supporting Elements OÜ
Registrisse kantud 12099475Supporting Elements OÜ (registrikood 12099475) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Püünsi küla, tegevusala andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus (EMTAK 63101). 2025. aasta müügitulu oli 3 942 eurot ja puhaskasum -17 826 eurot, bilansimaht 1 973 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Christoph Karl Widenhorn. Juhatuse liikmed on Haver Järveoja, Thorsten Mengele. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.05.2011 (15 a 5 k) · Meremärgi tee 12, Püünsi küla, 74013
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -452,2 % | 2024: 93,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1 043,7 % | 2024: 63,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,6 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,4 | 2024: 16,6 |
| Müügitulu kasv | −70,3 % | 2024: +41,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 942 | 13 291 | 9 389 | 9 220 | 5 613 | 8 305 | 31 583 |
| Puhaskasum | -17 826 | 12 444 | 2 110 | -11 554 | 5 208 | 7 786 | -41 380 |
| Käibevara | 1 973 | 20 790 | 8 701 | 4 980 | 17 773 | 12 523 | 4 916 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 973 | 20 790 | 8 701 | 4 980 | 17 773 | 12 523 | 4 916 |
| Kohustised kokku | 265 | 1 256 | 1 611 | 0 | 1 239 | 1 197 | 1 376 |
| Omakapital | 1 708 | 19 534 | 7 090 | 4 980 | 16 534 | 11 326 | 3 540 |
| Kasumimarginaal | -452,2 % | 93,6 % | 22,5 % | -125,3 % | 92,8 % | 93,8 % | -131,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 973 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 265 € · 13,4 %
- Omakapital 1 708 € · 86,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2023 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Haver Järveoja
- Fjordfox Consulting OÜ Juhatuse liige
- TakTik OÜ Prokurist
- Patagucci OÜ Osanik
- H Roark Holding OÜ Prokurist
- Causa OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- HAVÄRK OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Tres Commas OÜ Juhatuse liige
- Bandwiz OÜ Tegelik kasusaaja
-
Thorsten Mengele
- Thorsten Mengele OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMeremärgi tee 12, Püünsi küla, 74013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10155736 / 11
-
19.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10155736 / M13
-
16.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10155736 / M12
-
09.01.2024Muutmiskanne Ä 10155736 / 10
-
03.01.2024Muutmiskanne Ä 10155736 / M11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10155736 / 9
-
31.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10155736 / M9
-
01.08.2019Muutmiskanne Ä 10155736 / 8
-
22.10.2018Muutmiskanne Ä 10155736 / 7
-
23.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10155736 / M2
-
09.03.2018Muutmiskanne Ä 10155736 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10155736 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.01.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 06.01.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 05.01.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |