Constructo OÜ
Registrisse kantud 12100014Constructo OÜ (registrikood 12100014) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 538 507 eurot ja puhaskasum 205 563 eurot, bilansimaht 402 837 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Indrek Paavo, Rando Tomson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.05.2011 (15 a 5 k) · Järvevana tee 9, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE101446068 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101446068
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,2 % | 2024: 23,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 58,0 % | 2024: 38,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,0 % | 2024: 87,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,3 | 2024: 7,1 |
| Müügitulu kasv | +10,5 % | 2024: −4,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 538 507 | 487 514 | 511 662 | 491 330 | 464 290 | 417 340 | 374 023 |
| Puhaskasum | 205 563 | 115 541 | 192 351 | 213 704 | 192 260 | 210 124 | 158 583 |
| Käibevara | 353 837 | 290 179 | 324 744 | 261 144 | 198 800 | 232 827 | 235 574 |
| Põhivara | 49 000 | 49 719 | 89 978 | 99 701 | 101 425 | 56 609 | 20 943 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 402 837 | 339 898 | 414 722 | 360 845 | 300 225 | 289 436 | 256 517 |
| Kohustised kokku | 48 356 | 40 980 | 80 804 | 68 278 | 77 362 | 34 856 | 44 961 |
| Omakapital | 354 481 | 298 918 | 333 918 | 292 567 | 222 863 | 254 580 | 211 556 |
| Kasumimarginaal | 38,2 % | 23,7 % | 37,6 % | 43,5 % | 41,4 % | 50,3 % | 42,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 353 837 € · 87,8 %
- Põhivara 49 000 € · 12,2 %
- Lühiajalised kohustised 48 356 € · 12,0 %
- Omakapital 354 481 € · 88,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 93 892 € | 24 205 € | 203 350 € | 5 |
| II kv 2026 | 51 916 € | 21 856 € | 157 640 € | 4 |
| I kv 2026 | 70 591 € | 16 203 € | 174 765 € | 4 |
| IV kv 2025 | 40 932 € | 17 760 € | 116 555 € | 2 |
| III kv 2025 | 74 657 € | 17 916 € | 202 925 € | 3 |
| II kv 2025 | 36 111 € | 18 301 € | 91 750 € | 3 |
| I kv 2025 | 44 540 € | 14 918 € | 57 100 € | 3 |
| IV kv 2024 | 39 052 € | 15 720 € | 130 194 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 297 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 068 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 46,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 67 783 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 103 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rando Tomson
- Viilhall OÜ Tegelik kasusaaja
- Europanels Estonia OÜ Tegelik kasusaaja
- Thor Invest OÜ Osanik
- Viral Holding OÜ Osanik
- OÜ EETER Osanik
-
Indrek Paavo
- Viilhall OÜ Tegelik kasusaaja
- Viral Holding OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Viilhall OÜ | 40 % | 1 000 € | 01.09.2023 | 357 671 €2025 |
| Kodea OÜ | 23,66 % | 5 513 € | 01.04.2026 | 515 304 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Viilhall OÜ 40 %
-
Kodea OÜ 23,66 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 41 113 €
- 25. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 38,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 5 316 |
| Müük avalikule sektorile | 1 786 | 305 |
| Toetused kokku | 0 | 5 316 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 1 786 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10155775 / 12
-
13.02.2026Muutmiskanne Ä 10155775 / 11
-
06.02.2026Osanike muutmine Ä 10155775 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10155775 / 10
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10155775 / 9
-
20.09.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10155775 / 8
-
10.08.2018Muutmiskanne Ä 10155775 / 7
-
13.02.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10155775 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10155775 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10155775 / 4
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10155775 / 3
-
07.01.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10155775 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |