BLUE OÜ
Registrisse kantud 12103705BLUE OÜ (registrikood 12103705) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2024. aasta müügitulu oli 100 271 eurot ja puhaskasum 6 082 eurot, bilansimaht 44 260 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marion Isabelle Varik. Juhatuse liige on Marion Isabelle Varik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.05.2011 (15 a 5 k) · Supluse pst 1, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE101968041 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 08.05–07.05
- KMKR number
- EE101968041
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 08.05 – 07.05
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 2023: -61,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,1 % | 2023: -31,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,5 % | 2023: 97,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2023: 41,5 |
| Müügitulu kasv | +557,9 % | 2023: −4,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +16,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 100 271 | 15 241 | 15 995 | 75 549 | 77 823 | 47 290 |
| Puhaskasum | 6 082 | -9 369 | -12 508 | 6 253 | 31 352 | 485 |
| Käibevara | 44 260 | 30 513 | 39 786 | 55 566 | 52 584 | 22 903 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 44 260 | 30 513 | 39 786 | 55 566 | 52 584 | 22 903 |
| Kohustised kokku | 8 644 | 736 | 640 | 3 862 | 7 133 | 7 585 |
| Omakapital | 35 616 | 29 777 | 39 146 | 51 704 | 45 451 | 15 318 |
| Kasumimarginaal | 6,1 % | -61,5 % | -78,2 % | 8,3 % | 40,3 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 44 260 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 644 € · 19,5 %
- Omakapital 35 616 € · 80,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 144 € | 0 € | 5 994 € | 0 |
| II kv 2026 | 487 € | 0 € | 3 115 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 136 € | 0 € | 4 051 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 195 € | 0 € | 5 342 € | 0 |
| III kv 2025 | 888 € | 0 € | 4 968 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 521 € | 0 € | 32 572 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 050 € | 0 € | 16 186 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 560 € | 0 € | 46 783 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 381 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 998 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156021 / 7
-
19.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10156021 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156021 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156021 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10156021 / 3
-
02.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10156021 / 2
-
09.05.2011Esmakanne Ä 10156021
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 25.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |