Algring OÜ
Registrisse kantud 12103780Algring OÜ (registrikood 12103780) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 28 397 eurot ja puhaskasum -1 508 eurot, bilansimaht 42 062 eurot. Juhatuse liikmed on Eveli Loorents, Paavo Vaher. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.05.2011 (15 a 5 k) · Haraka tn 11, Pärnu linn, 80023
Registriandmed KMKR EE101646664 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101646664
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,3 % | 2024: -13,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,7 % | 2024: -7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 2024: 91,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,1 | 2024: 8,7 |
| Müügitulu kasv | +10,4 % | 2024: +5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 397 | 25 731 | 24 328 | 40 398 | 32 626 | 43 932 | 39 059 |
| Puhaskasum | -1 508 | -3 353 | -823 | 8 650 | 8 789 | 9 061 | -1 613 |
| Käibevara | 20 578 | 36 053 | 41 653 | 40 194 | 27 434 | 29 992 | 19 945 |
| Põhivara | 21 484 | 10 644 | 6 700 | 9 004 | 11 308 | 4 613 | 6 663 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 42 062 | 46 697 | 48 353 | 49 198 | 38 742 | 34 605 | 26 608 |
| Kohustised kokku | 1 024 | 4 151 | 2 454 | 2 476 | 670 | 5 322 | 6 386 |
| Omakapital | 41 038 | 42 546 | 45 899 | 46 722 | 38 072 | 29 283 | 20 222 |
| Kasumimarginaal | -5,3 % | -13,0 % | -3,4 % | 21,4 % | 26,9 % | 20,6 % | -4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 578 € · 48,9 %
- Põhivara 21 484 € · 51,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 024 € · 2,4 %
- Omakapital 41 038 € · 97,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused põhitegevus 25 801 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 1 689 €
-
9699 Muu mujal liigitamata teenindus 785 €
-
47711 Rõivaste jaemüük 122 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 677 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 290 € | 390 € | 6 036 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 157 € | 1 169 € | 6 951 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 673 € | 1 169 € | 7 685 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 008 € | 1 357 € | 6 914 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 010 € | 1 169 € | 6 559 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 765 € | 1 147 € | 6 910 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 669 € | 1 102 € | 6 930 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 226 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eveli Loorents
- Mittetulundusühing Kabli Festival Tegelik kasusaaja
-
Paavo Vaher
- MTÜ Häädemeeste rannaala arendus Tegelik kasusaaja
- Pärnu Spordikeskus Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHaraka tn 11, Pärnu linn, 80023
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 446 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Integratsiooni SA · maksed 446 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30046119 / 8
-
09.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30046119 / 7
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30046119 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30046119 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30046119 / 4
-
07.04.2016Muutmiskanne Ä 30046119 / 3
-
14.03.2016Muutmiskanne Ä 30046119 / M2
-
03.12.2012Muutmiskanne Ä 30046119 / 2
-
07.11.2012Muutmiskanne Ä 30046119 / M1
-
09.05.2011Esmakanne Ä 30046119
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |