HUBLAN OÜ
Registrisse kantud 12104294HUBLAN OÜ (registrikood 12104294) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2025. aasta müügitulu oli 11 388 eurot ja puhaskasum -3 295 eurot, bilansimaht 4 397 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hubert Tults. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Hubert Tults. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2011 (15 a 5 k) · Paldiski mnt 227, Tallinn, 13520
Registriandmed KMKR EE101449298 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101449298
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -28,9 % | 2024: -52,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -4 179,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -72,6 % | 2024: 1,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +37,8 % | 2024: −51,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 388 | 8 267 | 17 089 | 24 992 | 14 244 | 24 800 | 24 956 |
| Puhaskasum | -3 295 | -4 347 | 898 | 2 207 | -1 297 | 2 242 | 3 066 |
| Käibevara | 3 704 | 7 878 | 11 353 | 11 593 | 15 229 | 7 854 | 7 229 |
| Põhivara | 693 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 397 | 7 878 | 11 353 | 11 593 | 15 229 | 7 854 | 7 229 |
| Kohustised kokku | 7 588 | 7 774 | 6 901 | 8 039 | 13 881 | 5 209 | 6 826 |
| Omakapital | -3 191 | 104 | 4 452 | 3 554 | 1 348 | 2 645 | 403 |
| Kasumimarginaal | -28,9 % | -52,6 % | 5,3 % | 8,8 % | -9,1 % | 9,0 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 704 € · 84,2 %
- Põhivara 693 € · 15,8 %
- Lühiajalised kohustised 7 588 € · 172,6 %
- Omakapital -3 191 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 172,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine põhitegevus 8 606 €
-
43211 Elektripaigaldustööd 2 782 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 434 € | 0 € | 7 029 € | 0 |
| II kv 2026 | 145 € | 0 € | 3 725 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 998 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 1 185 € | 0 |
| III kv 2025 | 105 € | 0 € | 4 244 € | 0 |
| II kv 2025 | 288 € | 0 € | 4 909 € | 0 |
| I kv 2025 | 112 € | 0 € | 2 740 € | 0 |
| IV kv 2024 | 78 € | 0 € | 2 352 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 145 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 343 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| HT Aitab UÜ | – | – | 09.08.2013 | 7 437 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10156053 / 7
-
18.03.2024Muutmiskanne Ä 10156053 / 8
-
14.12.2023Muutmiskanne Ä 10156053 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156053 / 5
-
17.10.2022Muutmiskanne Ä 10156053 / 4
-
30.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10156053 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156053 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156053 / 2
-
10.05.2011Esmakanne Ä 10156053
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |