MSA OÜ
Registrisse kantud 12104696MSA OÜ (registrikood 12104696) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Kose alevik, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 9609). Ettevõtte ainuomanik on Martin Innos. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Martin Innos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2011 (15 a 5 k) · Vahtra vkt 20, Kose alevik, 75101
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,8 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,4 % | 2024: 60,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | 0 | 0 | 0 | 5 230 |
| Puhaskasum | 674 | 1 124 | -4 384 | 0 | 0 | -1 799 | -98 |
| Käibevara | 39 541 | 38 867 | 32 743 | 2 | 2 | 2 | 1 711 |
| Põhivara | – | – | 0 | 37 125 | 37 125 | 37 125 | 27 125 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 541 | 38 867 | 32 743 | 37 127 | 37 127 | 37 127 | 28 836 |
| Kohustised kokku | 15 246 | 15 246 | 10 246 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 24 295 | 23 621 | 22 497 | 37 127 | 37 127 | 37 127 | 28 836 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | -1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 541 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 15 246 € · 38,6 %
- Omakapital 24 295 € · 61,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Innos
- Elsenta OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Kogukond Ühendab Juhatuse liige
- PMG TRADING OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| PMG TRADING OÜ Likvideerimisel | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
PMG TRADING OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156079 / 9
-
11.01.2021Muutmiskanne Ä 10156079 / M1
-
11.01.2021Muutmiskanne Ä 10156079 / 8
-
22.12.2019Muutmiskanne Ä 10156079 / 7
-
24.01.2018Muutmiskanne Ä 10156079 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156079 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156079 / 4
-
08.01.2014Muutmiskanne Ä 10156079 / 3
-
14.12.2011Muutmiskanne Ä 10156079 / 2
-
10.05.2011Esmakanne Ä 10156079
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 12.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |