RedCool OÜ
Registrisse kantud 12104822RedCool OÜ (registrikood 12104822) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 50 001 eurot ja puhaskasum 2 974 eurot, bilansimaht 19 872 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arunas Danila. Juhatuse liige on Arūnas Danila. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2011 (15 a 5 k) · Narva mnt 38, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE101928670 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101928670
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,9 % | 2024: 44,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,5 % | 2024: 65,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | +1,2 % | 2024: −7,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 001 | 49 390 | 53 610 | 50 000 | 50 000 | 59 494 | 85 727 |
| Puhaskasum | 2 974 | 4 672 | -672 | -12 581 | -2 821 | 14 450 | -3 593 |
| Käibevara | 19 872 | 16 190 | 10 499 | 10 602 | 25 243 | 29 161 | 25 406 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 872 | 16 190 | 10 499 | 10 602 | 25 243 | 29 161 | 25 406 |
| Kohustised kokku | 6 268 | 5 560 | 4 541 | 3 972 | 6 032 | 7 129 | 17 824 |
| Omakapital | 13 604 | 10 630 | 5 958 | 6 630 | 19 211 | 22 032 | 7 582 |
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 9,5 % | -1,3 % | -25,2 % | -5,6 % | 24,3 % | -4,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 872 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 268 € · 31,5 %
- Omakapital 13 604 € · 68,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 16 845 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 17 012 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 14 149 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 26 597 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 20 431 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 24 181 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 21 077 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 24 756 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 615 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156084 / 11
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10156084 / 10
-
06.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10156084 / 9
-
31.10.2018Muutmiskanne Ä 10156084 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156084 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156084 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10156084 / 5
-
26.07.2011Muutmiskanne Ä 10156084 / 4
-
17.06.2011Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10156084 / 3
-
17.06.2011Ümberkujundamiskanne Ä 10156084 / 2
-
10.05.2011Esmakanne Ä 10156084
-
10.05.2011Esmakanne Ä 10156084 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |