INGMAR GROUP OÜ
Registrisse kantud 12108518INGMAR GROUP OÜ (registrikood 12108518) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Ingliste küla, tegevusala keemiatoodete hulgimüük (EMTAK 4685). Juhatuse liige on Jekaterina Sauendi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.2011 (15 a 5 k) · Ingle, Ingliste küla, 79004
Registriandmed KMKR EE101460866 · osakapital 73 542 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101460866
- Osakapital
- 73 542 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Keemiatoodete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,5 % | 2024: 27,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 116,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | 0 | 0 | 13 891 |
| Puhaskasum | 842 788 | 6 971 466 | 7 148 103 | 2 238 799 | 2 153 366 | 2 133 298 | 917 362 |
| Käibevara | 789 742 | 1 860 594 | 65 991 | 562 | 329 | 101 | 257 182 |
| Põhivara | 23 690 448 | 23 690 448 | 23 670 448 | 23 613 922 | 23 607 349 | 23 621 234 | 23 611 254 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 480 190 | 25 551 042 | 23 736 439 | 23 614 484 | 23 607 678 | 23 621 335 | 23 868 436 |
| Kohustised kokku | 602 402 | 16 042 | 2 172 905 | 884 053 | 1 116 046 | 1 683 069 | 2 813 468 |
| Omakapital | 23 877 788 | 25 535 000 | 21 563 534 | 22 730 431 | 22 491 632 | 21 938 266 | 21 054 968 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | 6 604,0 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 166 472 | 69 593 033 | 80 109 141 | 158 261 225 | 108 248 831 | 72 151 192 | 79 088 116 |
| Puhaskasum | 1 356 899 | 3 583 540 | 8 007 139 | 13 945 841 | 2 964 923 | 1 598 938 | 1 334 698 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 36 546 040 | 36 156 762 | 34 938 413 | 47 252 808 | 35 542 993 | 29 885 333 | 31 644 555 |
| Kohustised kokku | 7 175 112 | 5 666 496 | 4 995 285 | 17 073 385 | 17 216 626 | 12 889 588 | 14 872 039 |
| Omakapital | 29 370 928 | 30 490 266 | 29 943 128 | 30 179 423 | 18 326 367 | 16 995 745 | 16 772 516 |
| Töötajaid | 153 | 116 | 133 | 139 | 136 | 134 | 133 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 789 742 € · 3,2 %
- Põhivara 23 690 448 € · 96,8 %
- Lühiajalised kohustised 602 402 € · 2,5 %
- Omakapital 23 877 788 € · 97,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 660 € | 3 868 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 660 € | 3 868 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 653 € | 3 892 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 640 € | 3 941 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 640 € | 3 941 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 640 € | 3 941 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 510 € | 3 773 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 392 € | 3 590 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 220 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 289 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 479 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aare Leinberg
- INGMAR CHEMICALS AS Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Ingle Tegelik kasusaaja
- Kehtna vald, Kaerepere alevik, Staadioni tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
- Ingliste Arendusselts Juhatuse liige
- Sihtasutus Juured Juurus Tegelik kasusaaja
-
Jekaterina Sauendi
- INGMAR CHEMICALS AS Juhatuse liige
- Aktsiaselts Ingle Juhatuse liige
-
Rolandas Zvicevičius
- INGMAR CHEMICALS AS Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Ingle Tegelik kasusaaja
-
Žygimantas Jonušis
- INGMAR CHEMICALS AS Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Ingle Tegelik kasusaaja
-
Evaldas Deršonas
- Rodeverk OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2025Muutmiskanne Ä 30046193 / 21
-
06.10.2025Muutmiskanne Ä 30046193 / 22
-
02.05.2025Muutmiskanne Ä 30046193 / 20
-
12.10.2023Muutmiskanne Ä 30046193 / 19
-
28.09.2023Muutmiskanne Ä 30046193 / 18
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30046193 / 17
-
06.10.2022Muutmiskanne Ä 30046193 / 16
-
14.03.2022Muutmiskanne Ä 30046193 / 15
-
11.03.2022Muutmiskanne Ä 30046193 / 14
-
30.11.2021Muutmiskanne Ä 30046193 / 13
-
23.08.2021Muutmiskanne Ä 30046193 / 12
-
26.01.2018Muutmiskanne Ä 30046193 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.08.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 04.07.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 03.07.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |