Beth-El OÜ
Registrisse kantud 12110337Beth-El OÜ (registrikood 12110337) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Sagariste küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 86 267 eurot ja puhaskasum 28 991 eurot, bilansimaht 251 772 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Paja. Juhatuse liige on Marek Paja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2011 (15 a 4 k) · Palvela, Sagariste küla, 94149
Registriandmed KMKR EE101771704 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101771704
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,6 % | 2024: 55,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,5 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 044,8 | 2024: 170,6 |
| Müügitulu kasv | +13,5 % | 2024: −27,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 86 267 | 75 985 | 104 178 | 176 792 | 45 291 | 37 620 | 57 370 |
| Puhaskasum | 28 991 | 41 783 | 49 224 | 62 914 | 12 023 | 7 451 | 22 623 |
| Käibevara | 208 956 | 145 357 | 118 266 | 86 211 | 25 004 | 33 650 | 39 750 |
| Põhivara | 42 816 | 78 076 | 67 064 | 56 576 | 54 162 | 52 865 | 41 005 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 251 772 | 223 433 | 185 330 | 142 787 | 79 166 | 86 515 | 80 755 |
| Kohustised kokku | 200 | 852 | 3 425 | 3 891 | 3 184 | 22 174 | 23 865 |
| Omakapital | 251 572 | 222 581 | 181 905 | 138 896 | 75 982 | 64 341 | 56 890 |
| Kasumimarginaal | 33,6 % | 55,0 % | 47,2 % | 35,6 % | 26,5 % | 19,8 % | 39,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 208 956 € · 83,0 %
- Põhivara 42 816 € · 17,0 %
- Lühiajalised kohustised 200 € · 0,1 %
- Omakapital 251 572 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 044,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 723 € | 0 € | 21 647 € | 0 |
| II kv 2026 | 847 € | 0 € | 7 432 € | 0 |
| I kv 2026 | 216 € | 0 € | 2 841 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 320 € | 0 € | 11 532 € | 0 |
| III kv 2025 | 493 € | 0 € | 5 343 € | 0 |
| II kv 2025 | 843 € | 0 € | 3 823 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 489 € | 0 € | 12 769 € | 0 |
| IV kv 2024 | 499 € | 0 € | 15 654 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 574 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 216 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPalvela, Sagariste küla, 94149
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30046246 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30046246 / 4
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 30046246 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30046246 / 2
-
23.05.2011Esmakanne Ä 30046246
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |