Celik OÜ
Registrisse kantud 12111035Celik OÜ (registrikood 12111035) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine (EMTAK 5911). 2025. aasta müügitulu oli 77 603 eurot ja puhaskasum 32 240 eurot, bilansimaht 239 600 eurot. Juhatuse liikmed on Mustafa Çelik, Riina Çelik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.05.2011 (15 a 4 k) · Vibu tn 3, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE101571878 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101571878
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 41,5 % | 2024: 44,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,3 % | 2024: 18,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −1,8 % | 2024: −10,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 603 | 79 043 | 88 162 | 68 393 | 60 891 | 35 913 | 35 243 |
| Puhaskasum | 32 240 | 34 876 | 41 420 | 32 873 | 29 165 | 16 644 | 7 085 |
| Käibevara | 34 036 | 17 214 | 10 981 | 62 155 | 28 682 | 22 697 | 6 131 |
| Põhivara | 205 564 | 187 910 | 184 147 | 71 321 | 73 049 | 55 467 | 56 645 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 239 600 | 205 124 | 195 128 | 133 476 | 101 731 | 78 164 | 62 776 |
| Kohustised kokku | 14 523 | 12 287 | 37 167 | 16 935 | 18 064 | 23 664 | 24 920 |
| Omakapital | 225 077 | 192 837 | 157 961 | 116 541 | 83 667 | 54 500 | 37 856 |
| Kasumimarginaal | 41,5 % | 44,1 % | 47,0 % | 48,1 % | 47,9 % | 46,3 % | 20,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 036 € · 14,2 %
- Põhivara 205 564 € · 85,8 %
- Lühiajalised kohustised 14 523 € · 6,1 %
- Omakapital 225 077 € · 93,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
5911 Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine põhitegevus 62 511 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 15 092 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 546 € | 1 157 € | 7 905 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 805 € | 1 123 € | 16 535 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 783 € | 1 064 € | 17 183 € | 1 |
| IV kv 2025 | 119 € | 1 085 € | 16 942 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 271 € | 1 085 € | 11 665 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 058 € | 1 085 € | 10 650 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 208 € | 1 044 € | 18 435 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 459 € | 963 € | 14 031 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 849 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 635 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 14 012 | 20 513 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Rahvusringhääling · maksed 14 012 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156494 / 7
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10156494 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156494 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156494 / 4
-
19.06.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10156494 / 3
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10156494 / 2
-
24.05.2011Esmakanne Ä 10156494
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |