Moog OÜ
Registrisse kantud 12115406Moog OÜ (registrikood 12115406) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2024. aasta müügitulu oli 9 598 eurot ja puhaskasum -12 906 eurot, bilansimaht 7 195 eurot. Juhatuse liige on Andres Allkivi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.06.2011 (15 a 4 k) · Rahe tn 39, Tallinn, 10618
Registriandmed KMKR EE101503082 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE101503082
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -134,5 % | 2023: -389,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -239,4 % | 2023: -55,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,9 % | 2023: 88,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2023: 39,2 |
| Müügitulu kasv | +269,2 % | 2023: −97,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +13,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 598 | 2 600 | 105 283 | 15 685 | 5 437 | 5 212 |
| Puhaskasum | -12 906 | -10 122 | 25 897 | 3 933 | -3 976 | -5 690 |
| Käibevara | 4 005 | 15 738 | 22 411 | 4 563 | 1 641 | 1 277 |
| Põhivara | 3 190 | 4 960 | 6 729 | 8 814 | 9 558 | 11 391 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 195 | 20 698 | 29 140 | 13 377 | 11 199 | 12 668 |
| Kohustised kokku | 1 804 | 2 401 | 720 | 10 854 | 12 609 | 10 102 |
| Omakapital | 5 391 | 18 297 | 28 420 | 2 523 | -1 410 | 2 566 |
| Kasumimarginaal | -134,5 % | -389,3 % | 24,6 % | 25,1 % | -73,1 % | -109,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 005 € · 55,7 %
- Põhivara 3 190 € · 44,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 804 € · 25,1 %
- Omakapital 5 391 € · 74,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 134 € | 1 187 € | 1 577 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 131 € | 1 153 € | 1 857 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 114 € | 1 126 € | 8 613 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 570 € | 1 209 € | 5 292 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 547 € | 1 209 € | 5 527 € | 1 |
| II kv 2025 | 275 € | 137 € | 4 932 € | 1 |
| I kv 2025 | 395 € | 204 € | 850 € | 0 |
| IV kv 2024 | 828 € | 200 € | 4 082 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 378 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 396 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 71,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 526 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 761 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRahe tn 39, Tallinn, 10618
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 450 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Pärnu Spordikool · maksed 1 830 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 620 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156810 / 8
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 10156810 / 7
-
01.01.2019Muutmiskanne Ä 10156810 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156810 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156810 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10156810 / 3
-
14.03.2013Muutmiskanne Ä 10156810 / 2
-
02.06.2011Esmakanne Ä 10156810
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 02.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |