Codecloud OÜ
Registrisse kantud 12118439Codecloud OÜ (registrikood 12118439) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 802 011 eurot ja puhaskasum 279 224 eurot, bilansimaht 999 143 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rainit Vildo. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Rainit Vildo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.06.2011 (15 a 4 k) · Vindi tn 7, Tallinn, 11315
Registriandmed KMKR EE101559463 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101559463
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,8 % | 2024: 33,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,3 % | 2024: 33,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,3 % | 2024: 93,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,1 | 2024: 15,5 |
| Müügitulu kasv | +9,9 % | 2024: +12,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +34,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 802 011 | 729 982 | 649 368 | 436 013 | 419 811 | 184 515 | 191 958 |
| Puhaskasum | 279 224 | 245 618 | 250 028 | 77 319 | 117 791 | 30 279 | 48 152 |
| Käibevara | 906 243 | 693 324 | 517 143 | 329 792 | 262 861 | 178 411 | 161 445 |
| Põhivara | 92 900 | 105 995 | 97 020 | 25 087 | 25 418 | 9 944 | 12 657 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 999 143 | 799 319 | 614 163 | 354 879 | 288 279 | 188 355 | 174 102 |
| Kohustised kokku | 76 834 | 56 234 | 79 712 | 43 920 | 37 871 | 27 805 | 25 318 |
| Omakapital | 922 309 | 743 085 | 534 451 | 310 959 | 250 408 | 160 550 | 148 784 |
| Kasumimarginaal | 34,8 % | 33,6 % | 38,5 % | 17,7 % | 28,1 % | 16,4 % | 25,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 906 243 € · 90,7 %
- Põhivara 92 900 € · 9,3 %
- Lühiajalised kohustised 69 222 € · 6,9 %
- Pikaajalised kohustised 7 612 € · 0,8 %
- Omakapital 922 309 € · 92,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 792 058 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 9 953 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 107 607 € | 42 007 € | 192 586 € | 8 |
| II kv 2026 | 128 419 € | 41 207 € | 235 849 € | 9 |
| I kv 2026 | 96 106 € | 40 378 € | 216 254 € | 9 |
| IV kv 2025 | 91 879 € | 42 331 € | 239 889 € | 9 |
| III kv 2025 | 89 687 € | 41 544 € | 195 902 € | 10 |
| II kv 2025 | 80 117 € | 39 620 € | 193 449 € | 9 |
| I kv 2025 | 67 369 € | 39 635 € | 167 108 € | 9 |
| IV kv 2024 | 75 248 € | 39 280 € | 176 593 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 35 869 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 14 002 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 55,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 64 195 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 366 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Acclouding OÜ | 7,50 % | 746 € | 01.09.2023 | 66 154 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Acclouding OÜ 7,50 %
Skeem
LEI 9845006AF9647110F885
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 84. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side 31 025 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 954 | 782 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Võru Linnavalitsus · maksed 530 €
- Võru Gümnaasium · maksed 424 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubWe build world class digital products for ambitious global brands & innovative startups!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10156903 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10156903 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10156903 / 4
-
20.06.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10156903 / 3
-
17.06.2013Muutmiskanne Ä 10156903 / 2
-
09.06.2011Esmakanne Ä 10156903
-
06.06.2011Esmakanne Ä 10156903 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |