Lanvesa OÜ
Registrisse kantud 12120347Lanvesa OÜ (registrikood 12120347) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sõitjate tellimusvedu koos juhiga (EMTAK 49331). 2025. aasta müügitulu oli 6 566 eurot ja puhaskasum -1 348 eurot, bilansimaht 2 767 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Airat Sufijarov. Juhatuse liige on Airat Sufijarov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2011 (15 a 4 k) · Virbi tn 2, Tallinn, 13629
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -20,5 % | 2024: 16,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -54,9 % | 2024: 34,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,7 % | 2024: 78,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,8 | 2024: 3,6 |
| Müügitulu kasv | −18,6 % | 2024: −44,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 566 | 8 065 | 14 418 | 14 123 | 15 834 | 8 199 | 16 216 |
| Puhaskasum | -1 348 | 1 299 | -111 | 93 | -7 | -3 081 | 3 072 |
| Käibevara | 2 767 | 3 729 | 4 447 | 3 790 | 3 571 | 3 671 | 6 558 |
| Põhivara | 0 | 1 117 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 767 | 4 846 | 4 447 | 3 790 | 3 571 | 3 671 | 6 558 |
| Kohustised kokku | 313 | 1 044 | 1 944 | 1 176 | 1 050 | 1 144 | 950 |
| Omakapital | 2 454 | 3 802 | 2 503 | 2 614 | 2 521 | 2 527 | 5 608 |
| Kasumimarginaal | -20,5 % | 16,1 % | -0,8 % | 0,7 % | 0,0 % | -37,6 % | 18,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 767 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 313 € · 11,3 %
- Omakapital 2 454 € · 88,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 109 € | 112 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 36 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 37 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 102,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 72 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10157158 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10157158 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10157158 / 5
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10157158 / 4
-
28.10.2011Muutmiskanne Ä 10157158 / 3
-
03.08.2011Muutmiskanne Ä 10157158 / 2
-
14.06.2011Esmakanne Ä 10157158
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 02.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |