Arm OÜ
Registrisse kantud 12123067Arm OÜ (registrikood 12123067) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Vaida alevik, tegevusala muud kunsti ja esituskunstide abitegevused (EMTAK 9039). 2025. aasta müügitulu oli 22 576 eurot ja puhaskasum 12 328 eurot, bilansimaht 24 612 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aigi Vahing. Juhatuse liige on Remy Konimois. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.2011 (15 a 4 k) · Piibelehe tn 14, Vaida alevik, 75302
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 54,6 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,2 % | 2024: -0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 509,8 | 2024: 1 521,1 |
| Müügitulu kasv | +135,0 % | 2024: +15,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +99,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 576 | 9 605 | 8 316 | 2 029 | 528 | 710 | 1 721 |
| Puhaskasum | 12 328 | -49 | -714 | 328 | -1 098 | -1 119 | -3 620 |
| Käibevara | 23 450 | 10 648 | 12 306 | 13 021 | 12 694 | 13 796 | 14 598 |
| Põhivara | 1 162 | 1 598 | – | – | 0 | 11 | 344 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 612 | 12 246 | 12 306 | 13 021 | 12 694 | 13 807 | 14 942 |
| Kohustised kokku | 46 | 7 | 18 | 9 | 10 | 24 | 42 |
| Omakapital | 24 566 | 12 239 | 12 288 | 13 012 | 12 684 | 13 783 | 14 900 |
| Kasumimarginaal | 54,6 % | -0,5 % | -8,6 % | 16,2 % | -208,0 % | -157,6 % | -210,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 450 € · 95,3 %
- Põhivara 1 162 € · 4,7 %
- Lühiajalised kohustised 46 € · 0,2 %
- Omakapital 24 566 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 509,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Remy Konimois
- Access Knowledge OÜ Tegelik kasusaaja
- DHARMA TEE OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 400 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 1 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.05.2026Muutmiskanne Ä 10157390 / 8
-
14.05.2026Muutmiskanne Ä 10157390 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10157390 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10157390 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10157390 / 4
-
08.07.2014Muutmiskanne Ä 10157390 / 3
-
11.06.2012Muutmiskanne Ä 10157390 / 2
-
17.06.2011Esmakanne Ä 10157390
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |