AS Startax
Registrisse kantud 12127929AS Startax (registrikood 12127929) on 2011. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Peetri alevik, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46721). 2025. aasta müügitulu oli 7 414 199 eurot ja puhaskasum 1 038 287 eurot, bilansimaht 9 347 543 eurot. Juhatuse liige on Marko Taevere. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.07.2011 (15 a 3 k) · Läike tee 20, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101460484 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101460484
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,0 % | 2024: 15,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,8 % | 2024: 13,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 2024: 93,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,8 | 2024: 14,2 |
| Müügitulu kasv | +4,2 % | 2024: +0,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 414 199 | 7 118 025 | 7 066 632 | 7 594 243 | 6 717 573 | 5 167 451 | 4 820 855 |
| Puhaskasum | 1 038 287 | 1 071 259 | 733 859 | 1 188 388 | 1 043 074 | 744 934 | 711 672 |
| Käibevara | 9 291 005 | 8 261 517 | 7 071 682 | 6 365 694 | 5 137 833 | 3 909 056 | 3 207 030 |
| Põhivara | 56 538 | 78 378 | 30 330 | 50 287 | 76 722 | 68 245 | 68 078 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 347 543 | 8 339 895 | 7 102 012 | 6 415 981 | 5 214 555 | 3 977 301 | 3 275 108 |
| Kohustised kokku | 553 085 | 583 724 | 417 099 | 464 927 | 451 888 | 257 708 | 300 449 |
| Omakapital | 8 794 458 | 7 756 171 | 6 684 913 | 5 951 054 | 4 762 667 | 3 719 593 | 2 974 659 |
| Kasumimarginaal | 14,0 % | 15,0 % | 10,4 % | 15,6 % | 15,5 % | 14,4 % | 14,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 291 005 € · 99,4 %
- Põhivara 56 538 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 551 752 € · 5,9 %
- Pikaajalised kohustised 1 333 € · 0,0 %
- Omakapital 8 794 458 € · 94,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 275 651 € | 92 655 € | 2 264 320 € | 13 |
| II kv 2026 | 329 303 € | 84 818 € | 2 806 311 € | 13 |
| I kv 2026 | 422 486 € | 120 927 € | 3 406 449 € | 13 |
| IV kv 2025 | 376 870 € | 85 049 € | 3 678 081 € | 12 |
| III kv 2025 | 309 996 € | 96 394 € | 2 314 521 € | 14 |
| II kv 2025 | 315 677 € | 94 818 € | 2 517 022 € | 14 |
| I kv 2025 | 334 252 € | 115 805 € | 2 941 754 € | 12 |
| IV kv 2024 | 328 522 € | 72 043 € | 3 875 308 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 91 884 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 30 885 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 754 773 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 569 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Taevere
- H-S Baltic OÜ Juhatuse liige
- VM Smart Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Star OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Rae vald 5,9 %
- 14. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Rae vald 74 163 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 31 747 | 37 083 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Tallinna Linnatransport · maksed 12 512 €
- Riigilaevastik · maksed 11 372 €
- Tallinna Kiirabi · maksed 3 480 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 2 073 €
- Päästeamet · maksed 2 027 €
- SA Tartu Kiirabi · maksed 283 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubStartax Finland Oy on Suomen johtava henkilö- ja hyötyajoneuvojen sähkövaraosien maahantuontiin erikoistunut tukkuliike.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10157767 / 6
-
26.10.2018Muutmiskanne Ä 10157767 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10157767 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10157767 / 4
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10157767 / 3
-
10.01.2017Muutmiskanne Ä 10157767 / M2
-
07.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10157767 / 2
-
01.07.2011Esmakanne Ä 10157767
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |