OÜ AGMA
Registrisse kantud 12129124OÜ AGMA (registrikood 12129124) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2025. aasta müügitulu oli 212 088 eurot ja puhaskasum -15 852 eurot, bilansimaht 153 289 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anna Gontšarova. Juhatuse liige on Andrei Gontšarov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.07.2011 (15 a 3 k) · Õismäe tee 65, Tallinn, 13513
Registriandmed KMKR EE101462398 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101462398
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,7 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,1 % | 2024: 97,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,2 | 2024: 34,2 |
| Müügitulu kasv | +6,7 % | 2024: −18,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 212 088 | 198 861 | 244 980 | 137 329 | 308 245 | 351 400 | 658 864 |
| Puhaskasum | -15 852 | 4 050 | 517 | 8 326 | -75 055 | 15 384 | 19 109 |
| Käibevara | 149 345 | 157 040 | 166 614 | 147 709 | 183 577 | 243 225 | 265 583 |
| Põhivara | 3 944 | 2 479 | 5 816 | 11 100 | 19 522 | 40 527 | 44 163 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 153 289 | 159 519 | 172 430 | 158 809 | 203 099 | 283 752 | 309 746 |
| Kohustised kokku | 18 214 | 4 592 | 21 553 | 8 449 | 61 065 | 66 663 | 108 041 |
| Omakapital | 135 075 | 154 927 | 150 877 | 150 360 | 142 034 | 217 089 | 201 705 |
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 2,0 % | 0,2 % | 6,1 % | -24,3 % | 4,4 % | 2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 149 345 € · 97,4 %
- Põhivara 3 944 € · 2,6 %
- Lühiajalised kohustised 18 214 € · 11,9 %
- Omakapital 135 075 € · 88,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 249 € | 3 285 € | 100 729 € | 3 |
| II kv 2026 | 17 082 € | 3 071 € | 114 289 € | 3 |
| I kv 2026 | 15 137 € | 3 002 € | 100 082 € | 3 |
| IV kv 2025 | 7 497 € | 2 823 € | 41 030 € | 3 |
| III kv 2025 | 4 041 € | 3 002 € | 47 106 € | 3 |
| II kv 2025 | 5 525 € | 3 002 € | 57 461 € | 3 |
| I kv 2025 | 6 705 € | 3 323 € | 21 079 € | 3 |
| IV kv 2024 | 4 171 € | 2 612 € | 32 397 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 083 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 095 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 26,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 33 576 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 702 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10157851 / 10
-
05.07.2018Muutmiskanne Ä 10157851 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10157851 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10157851 / 7
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10157851 / 6
-
10.04.2015Muutmiskanne Ä 10157851 / 5
-
21.02.2014Muutmiskanne Ä 10157851 / 4
-
09.01.2014Muutmiskanne Ä 10157851 / M2
-
20.07.2012Muutmiskanne Ä 10157851 / 3
-
17.07.2012Muutmiskanne Ä 10157851 / M1
-
20.10.2011Muutmiskanne Ä 10157851 / 2
-
04.07.2011Esmakanne Ä 10157851
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |