MFO OÜ
Registrisse kantud 12129578MFO OÜ (registrikood 12129578) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Vilusi küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46191). 2025. aasta müügitulu oli 17 860 564 eurot ja puhaskasum 412 887 eurot, bilansimaht 12 826 638 eurot. Juhatuse liikmed on Indrek Reisenbuk, Lars Elof Åstbom. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2011 (15 a 3 k) · Tehnopargi/1, Vilusi küla, 42007
Registriandmed KMKR EE101497680 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE101497680
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,9 % | 2024: 3,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,1 % | 2024: 65,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +7,8 % | 2024: −11,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 860 564 | 16 565 689 | 18 783 816 | 18 001 629 | 15 939 723 | 11 155 422 | 16 623 660 |
| Puhaskasum | 412 887 | 262 227 | 1 874 761 | 1 663 871 | 631 917 | 682 374 | 689 479 |
| Käibevara | 8 498 916 | 8 491 909 | 10 138 920 | 5 025 468 | 4 507 945 | 6 311 699 | 5 047 130 |
| Põhivara | 4 327 722 | 3 918 691 | 3 282 798 | 2 804 647 | 2 337 879 | 1 292 903 | 1 198 339 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 826 638 | 12 410 600 | 13 421 718 | 7 830 115 | 6 845 824 | 7 604 602 | 6 245 469 |
| Kohustised kokku | 4 353 522 | 4 250 371 | 5 426 942 | 1 604 042 | 2 129 956 | 3 467 069 | 2 737 950 |
| Omakapital | 8 473 116 | 8 160 229 | 7 994 776 | 6 226 073 | 4 715 868 | 4 137 533 | 3 507 519 |
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 1,6 % | 10,0 % | 9,2 % | 4,0 % | 6,1 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 498 916 € · 66,3 %
- Põhivara 4 327 722 € · 33,7 %
- Lühiajalised kohustised 4 172 051 € · 32,5 %
- Pikaajalised kohustised 181 471 € · 1,4 %
- Omakapital 8 473 116 € · 66,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus põhitegevus 14 260 939 €
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük 3 199 829 €
-
02201 Metsavarumine 399 572 €
-
01131 Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus 224 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 404 138 € | 45 088 € | 5 633 082 € | 8 |
| II kv 2026 | 418 080 € | 42 910 € | 6 718 288 € | 8 |
| I kv 2026 | 540 685 € | 66 383 € | 6 866 257 € | 8 |
| IV kv 2025 | 568 152 € | 49 620 € | 7 543 660 € | 8 |
| III kv 2025 | 486 033 € | 45 622 € | 6 904 872 € | 8 |
| II kv 2025 | 653 343 € | 46 619 € | 9 967 038 € | 7 |
| I kv 2025 | 569 664 € | 48 651 € | 7 805 096 € | 8 |
| IV kv 2024 | 555 770 € | 38 488 € | 8 350 116 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 134 713 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 029 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 877 694 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 613 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Reisenbuk
- Est-Skog OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Pala Terviserajad Tegelik kasusaaja
-
Lars Elof Åstbom
- Larsbom Invest OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Jõgeva maakond 2 232 571 €
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 8 473 116 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 12 826 638 €
- 1. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Mustvee vald 33,9 %
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Mustvee vald 51 611 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 48 578 | 76 090 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Luua Metsanduskool · maksed 48 578 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 45 350 € ilma raamlepinguteta-
Luua Metsanduskool · 14.06.2024 · 2 osa · raamleping
-
Luua Metsanduskool · 10.11.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.01.2026Muutmiskanne Ä 40033183 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40033183 / 11
-
10.05.2022Kommertspandi avamiskanne K 40033183 / 10
-
25.01.2022Muutmiskanne Ä 40033183 / 9
-
13.03.2020Muutmiskanne Ä 40033183 / 8
-
05.02.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40033183 / 7
-
22.05.2019Kommertspandi avamiskanne K 40033183 / 6
-
21.05.2019Kommertspandi avamiskanne K 40033183 / M2
-
08.10.2018Muutmiskanne Ä 40033183 / 5
-
28.09.2018Muutmiskanne Ä 40033183 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40033183 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 40033183 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.02.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 31.01.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 06.02.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 09.02.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 16.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |