Osaühing InterVacTechnology
Registrisse kantud 12133479Osaühing InterVacTechnology (registrikood 12133479) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine (EMTAK 32509). 2025. aasta müügitulu oli 1 522 367 eurot ja puhaskasum -150 708 eurot, bilansimaht 2 026 105 eurot. Juhatuse liikmed on Maxim Fedotov, Vitalii Lind. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.07.2011 (15 a 3 k) · Kadastiku tn 57, Narva linn, 21004
Registriandmed KMKR EE101486905 · osakapital 262 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101486905
- Osakapital
- 262 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 2024: -6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -114,5 % | 2024: -91,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,5 % | 2024: 6,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,6 | 2024: 9,9 |
| Müügitulu kasv | −13,7 % | 2024: +15,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 522 367 | 1 763 831 | 1 522 217 | 1 365 264 | 1 173 256 | 740 727 | 549 273 |
| Puhaskasum | -150 708 | -120 115 | -95 113 | -205 811 | -254 005 | -472 893 | 639 000 |
| Käibevara | 1 073 851 | 1 097 410 | 1 088 123 | 938 955 | 932 007 | 561 046 | 503 772 |
| Põhivara | 952 254 | 939 653 | 992 865 | 1 076 835 | 1 165 188 | 1 265 391 | 1 405 607 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 026 105 | 2 037 063 | 2 080 988 | 2 015 790 | 2 097 195 | 1 826 437 | 1 909 379 |
| Kohustised kokku | 1 894 531 | 1 905 781 | 1 944 791 | 1 884 480 | 1 964 074 | 1 554 311 | 1 673 668 |
| Omakapital | 131 574 | 131 282 | 136 197 | 131 310 | 133 121 | 272 126 | 235 711 |
| Kasumimarginaal | -9,9 % | -6,8 % | -6,2 % | -15,1 % | -21,6 % | -63,8 % | 116,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 073 851 € · 53,0 %
- Põhivara 952 254 € · 47,0 %
- Lühiajalised kohustised 112 373 € · 5,5 %
- Pikaajalised kohustised 1 782 158 € · 88,0 %
- Omakapital 131 574 € · 6,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 33 585 € | 36 474 € | 360 191 € | 22 |
| II kv 2026 | 33 622 € | 36 410 € | 485 869 € | 20 |
| I kv 2026 | 32 729 € | 35 404 € | 409 656 € | 20 |
| IV kv 2025 | 35 665 € | 37 146 € | 446 332 € | 20 |
| III kv 2025 | 24 084 € | 38 642 € | 381 310 € | 20 |
| II kv 2025 | 40 084 € | 38 619 € | 432 196 € | 20 |
| I kv 2025 | 33 043 € | 35 442 € | 380 945 € | 20 |
| IV kv 2024 | 27 465 € | 32 224 € | 480 310 € | 20 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 195 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 158 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 120 064 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 063 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 150 708 €
- 6. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 13,7 %
- 17. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 3 tk
- 18. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 2 026 105 €
- 24. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 5,7 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 972 | 5 521 |
| Müük avalikule sektorile | 115 | 2 385 |
| Toetused kokku | 972 | 5 521 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 972 €
- Eesti Töötukassa · maksed 115 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2025Muutmiskanne Ä 40032577 / 16
-
25.03.2025Muutmiskanne Ä 40032577 / M3
-
19.03.2025Muutmiskanne Ä 40032577 / 15
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40032577 / 14
-
01.02.2021Muutmiskanne Ä 40032577 / 13
-
25.09.2020Muutmiskanne Ä 40032577 / 12
-
07.08.2019Muutmiskanne Ä 40032577 / 11
-
05.07.2019Muutmiskanne Ä 40032577 / M2
-
19.12.2018Muutmiskanne Ä 40032577 / 10
-
25.04.2018Muutmiskanne Ä 40032577 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40032577 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 40032577 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |