Forestor OÜ
Registrisse kantud 12145258Forestor OÜ (registrikood 12145258) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Elbiku küla / Ölbäck, tegevusala sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu (EMTAK 49391). 2025. aasta müügitulu oli 14 710 eurot ja puhaskasum -10 800 eurot, bilansimaht 320 447 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Kaur. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Andres Kaur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.08.2011 (15 a 2 k) · Tamme, Elbiku küla / Ölbäck, 91202
Registriandmed KMKR EE101774772 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101774772
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -73,4 % | 2024: 2 745,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,4 % | 2024: 60,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 839,7 | 2024: 787,3 |
| Müügitulu kasv | +41,9 % | 2024: −0,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +27,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 710 | 10 367 | 10 376 | 11 719 | 6 662 | 4 457 | 14 753 |
| Puhaskasum | -10 800 | 284 653 | 43 023 | 42 985 | 95 384 | 19 862 | 215 731 |
| Käibevara | 124 276 | 288 946 | 74 990 | 65 692 | 80 534 | 137 234 | 179 242 |
| Põhivara | 196 171 | 185 990 | 176 509 | 208 153 | 205 572 | 93 120 | 83 528 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 320 447 | 474 936 | 251 499 | 273 845 | 286 106 | 230 354 | 262 770 |
| Kohustised kokku | 148 | 367 | 1 452 | 69 | 765 | 397 | 2 575 |
| Omakapital | 320 299 | 474 569 | 250 047 | 273 776 | 285 341 | 229 957 | 260 195 |
| Kasumimarginaal | -73,4 % | 2 745,8 % | 414,6 % | 366,8 % | 1 431,8 % | 445,6 % | 1 462,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 124 276 € · 38,8 %
- Põhivara 196 171 € · 61,2 %
- Lühiajalised kohustised 148 € · 0,0 %
- Omakapital 320 299 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 839,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 61,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49391 Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu põhitegevus 11 822 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 2 040 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 610 € | 444 € | 3 401 € | 1 |
| II kv 2026 | 707 € | 444 € | 3 191 € | 1 |
| I kv 2026 | 973 € | 444 € | 5 023 € | 1 |
| IV kv 2025 | 790 € | 444 € | 4 118 € | 1 |
| III kv 2025 | 486 € | 444 € | 3 754 € | 1 |
| II kv 2025 | 625 € | 444 € | 3 378 € | 1 |
| I kv 2025 | 381 € | 432 € | 2 590 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 204 € | 1 236 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 203 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 148 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 72,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 134 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 285 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Kaur
- COMBICON OÜ Tegelik kasusaaja
- CC1 OÜ Tegelik kasusaaja
- CC2 OÜ Juhatuse liige
- Formica SPV2 OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| CC2 OÜ | 30 % | 750 € | 01.09.2023 | 72 207 €2025 |
| CC1 OÜ | 28 % | 840 € | 01.03.2024 | 102 485 €2025 |
| COMBICON OÜ | 28 % | 28 000 € | 16.08.2023 | 7 238 293 €2025 |
| Ampler Bikes OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 0 % | 20 € | 16.08.2023 | 6 968 821 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (9)
-
CC2 OÜ 30 %
-
-
CC1 OÜ 28 %
-
COMBICON OÜ 28 %
-
Ampler Bikes OÜ 0 %
Skeem
LEI 254900GTTQA48S0PL802
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme, Elbiku küla / Ölbäck, 91202
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Lääne-Nigula vald 9 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30046767 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30046767 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30046767 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30046767 / 3
-
18.02.2013Muutmiskanne Ä 30046767 / 2
-
12.02.2013Muutmiskanne Ä 30046767 / M1
-
10.08.2011Esmakanne Ä 30046767
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |