SINLOC OÜ
Registrisse kantud 12146482SINLOC OÜ (registrikood 12146482) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Nõmmemetsa küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 6 266 eurot ja puhaskasum -3 323 eurot, bilansimaht 29 977 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ants Siniallik. Juhatuse liige on Ants Siniallik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.08.2011 (15 a 2 k) · Neeme, Nõmmemetsa küla, 78420
Registriandmed KMKR EE101472061 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101472061
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -53,0 % | 2024: 32,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,1 % | 2024: 18,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 129,9 |
| Müügitulu kasv | −66,2 % | 2024: +10,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 266 | 18 550 | 16 726 | 30 076 | 18 440 | 2 905 | 1 607 |
| Puhaskasum | -3 323 | 5 991 | 4 001 | 12 137 | 2 157 | 1 481 | -1 158 |
| Käibevara | 28 177 | 31 180 | 25 383 | 21 308 | 11 632 | 8 533 | 6 770 |
| Põhivara | 1 800 | 1 800 | 1 800 | 1 800 | 0 | 0 | 210 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 977 | 32 980 | 27 183 | 23 108 | 11 632 | 8 533 | 6 980 |
| Kohustised kokku | 0 | 240 | 434 | 360 | 1 021 | 80 | 9 |
| Omakapital | 29 977 | 32 740 | 26 749 | 22 748 | 10 611 | 8 453 | 6 971 |
| Kasumimarginaal | -53,0 % | 32,3 % | 23,9 % | 40,4 % | 11,7 % | 51,0 % | -72,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 177 € · 94,0 %
- Põhivara 1 800 € · 6,0 %
- Omakapital 29 977 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 459 € | 0 € | 900 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 319 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 302 € | 254 € | 420 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 721 € | 824 € | 4 866 € | 1 |
| II kv 2025 | 632 € | 510 € | 980 € | 1 |
| I kv 2025 | 543 € | 563 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 021 € | 968 € | 1 040 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 153 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 51,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 300 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNeeme, Nõmmemetsa küla, 78420
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30046785 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30046785 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30046785 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30046785 / 3
-
12.11.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30046785 / 2
-
15.08.2011Esmakanne Ä 30046785
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |