TaSt OÜ
Registrisse kantud 12149291TaSt OÜ (registrikood 12149291) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 692 447 eurot ja puhaskasum 42 433 eurot, bilansimaht 273 228 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Stomma. Juhatuse liige on Tanel Stomma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2011 (15 a 1 k) · Kurni põik 7, Tallinn, 11623
Registriandmed KMKR EE102429945 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102429945
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 2024: 20,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,0 % | 2024: 57,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,5 % | 2024: 64,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +72,2 % | 2024: +727,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +104,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 692 447 | 402 024 | 48 564 | 80 814 | 5 499 | 19 467 | 0 |
| Puhaskasum | 42 433 | 82 084 | 19 973 | 31 595 | 60 | 5 808 | -123 |
| Käibevara | 257 251 | 205 196 | 52 955 | 36 368 | 6 789 | 5 989 | 2 709 |
| Põhivara | 15 977 | 16 141 | 8 283 | 9 480 | 2 022 | 2 527 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 273 228 | 221 337 | 61 238 | 45 848 | 8 811 | 8 516 | 2 709 |
| Kohustised kokku | 88 690 | 79 232 | 1 217 | 5 800 | 358 | 123 | 123 |
| Omakapital | 184 538 | 142 105 | 60 021 | 40 048 | 8 453 | 8 393 | 2 586 |
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 20,4 % | 41,1 % | 39,1 % | 1,1 % | 29,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 257 251 € · 94,2 %
- Põhivara 15 977 € · 5,8 %
- Lühiajalised kohustised 72 904 € · 26,7 %
- Pikaajalised kohustised 15 786 € · 5,8 %
- Omakapital 184 538 € · 67,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 015 € | 7 053 € | 92 933 € | 4 |
| II kv 2026 | 19 412 € | 8 733 € | 86 293 € | 4 |
| I kv 2026 | 29 888 € | 12 624 € | 155 306 € | 4 |
| IV kv 2025 | 31 204 € | 18 560 € | 122 775 € | 6 |
| III kv 2025 | 36 898 € | 21 357 € | 216 427 € | 6 |
| II kv 2025 | 49 931 € | 26 229 € | 241 850 € | 7 |
| I kv 2025 | 33 772 € | 23 805 € | 145 102 € | 9 |
| IV kv 2024 | 35 443 € | 18 736 € | 185 934 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 005 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 978 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 130 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.05.2024Muutmiskanne Ä 10159267 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10159267 / 8
-
03.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10159267 / 7
-
03.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10159267 / M3
-
29.04.2019Muutmiskanne Ä 10159267 / 6
-
27.03.2019Muutmiskanne Ä 10159267 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10159267 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10159267 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10159267 / 3
-
24.08.2012Muutmiskanne Ä 10159267 / 2
-
23.08.2012Muutmiskanne Ä 10159267 / M1
-
19.08.2011Esmakanne Ä 10159267
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |