Punamari OÜ
Registrisse kantud 12152844Punamari OÜ (registrikood 12152844) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Mõtsküla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2025. aasta müügitulu oli 199 370 eurot ja puhaskasum 81 933 eurot, bilansimaht 421 779 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaider Lutsar. Juhatuse liige on Kaider Lutsar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2011 (15 a 1 k) · Raudsepa, Mõtsküla, 63708
Registriandmed KMKR EE101592857 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101592857
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 41,1 % | 2024: 44,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,1 % | 2024: 38,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,6 % | 2024: 46,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +20,5 % | 2024: +43,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +44,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 199 370 | 165 466 | 115 704 | 84 376 | 45 415 | 31 643 | 37 346 |
| Puhaskasum | 81 933 | 73 966 | 3 031 | 24 040 | 3 286 | -31 063 | 21 240 |
| Käibevara | 13 781 | 46 059 | 26 737 | 16 501 | 400 | 418 | 4 211 |
| Põhivara | 407 998 | 368 293 | 224 472 | 184 353 | 169 451 | 168 902 | 168 215 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 421 779 | 414 352 | 251 209 | 200 854 | 169 851 | 169 320 | 172 426 |
| Kohustised kokku | 149 442 | 223 948 | 134 771 | 87 447 | 80 484 | 83 239 | 55 282 |
| Omakapital | 272 337 | 190 404 | 116 438 | 113 407 | 89 367 | 86 081 | 117 144 |
| Kasumimarginaal | 41,1 % | 44,7 % | 2,6 % | 28,5 % | 7,2 % | -98,2 % | 56,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 781 € · 3,3 %
- Põhivara 407 998 € · 96,7 %
- Lühiajalised kohustised 9 161 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 140 281 € · 33,3 %
- Omakapital 272 337 € · 64,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 44 151 € | 19 491 € | 193 914 € | 1 |
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 27 561 € | 28 |
| I kv 2026 | 246 € | 166 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 071 € | 497 € | 26 296 € | 1 |
| III kv 2025 | 47 544 € | 20 952 € | 176 015 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 718 € | 1 668 € | 0 € | 27 |
| I kv 2025 | 1 293 € | 1 325 € | 1 393 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 847 € | 2 048 € | 2 049 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 717 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 497 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 64 638 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 12 494 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaider Lutsar
- OÜ EST Timber & Tradning Osanik
- Eesti Marjakasvatajate Liit Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 48. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põlva maakond 30,1 %
- 72. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põlva maakond 81 933 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 883 | 20 555 |
| Toetused kokku | 4 883 | 20 555 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 4 883 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20057192 / 4
-
10.07.2018Muutmiskanne Ä 20057192 / 3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20057192 / 2
-
26.08.2011Esmakanne Ä 20057192
-
24.08.2011Esmakanne Ä 20057192 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |