Quantitas OÜ
Registrisse kantud 12155373Quantitas OÜ (registrikood 12155373) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas (EMTAK 72201). 2025. aasta müügitulu oli 117 049 eurot ja puhaskasum 4 418 eurot, bilansimaht 110 779 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaarel Oja. Juhatuse liige on Kaarel Oja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.09.2011 (15 a 1 k) · Telliskivi tn 60a/5, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE101475806 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101475806
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,8 % | 2024: -14,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,1 % | 2024: -18,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 2024: 97,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 29,7 | 2024: 23,1 |
| Müügitulu kasv | −13,2 % | 2024: −5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 117 049 | 134 838 | 142 837 | 158 172 | 206 893 | 200 297 | 170 668 |
| Puhaskasum | 4 418 | -19 388 | -4 351 | -34 342 | 65 479 | 42 871 | 34 196 |
| Käibevara | 86 003 | 73 609 | 87 526 | 155 588 | 232 306 | 178 741 | 113 879 |
| Põhivara | 24 776 | 33 035 | 41 294 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 110 779 | 106 644 | 128 820 | 155 588 | 232 306 | 178 741 | 113 879 |
| Kohustised kokku | 2 899 | 3 182 | 3 803 | 6 220 | 23 596 | 35 510 | 13 519 |
| Omakapital | 107 880 | 103 462 | 125 017 | 149 368 | 208 710 | 143 231 | 100 360 |
| Kasumimarginaal | 3,8 % | -14,4 % | -3,0 % | -21,7 % | 31,6 % | 21,4 % | 20,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 86 003 € · 77,6 %
- Põhivara 24 776 € · 22,4 %
- Lühiajalised kohustised 2 899 € · 2,6 %
- Omakapital 107 880 € · 97,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 29,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 254 € | 1 422 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 254 € | 1 422 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 546 € | 1 338 € | 41 299 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 085 € | 1 169 € | 27 500 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 164 € | 1 169 € | 20 550 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 331 € | 1 169 € | 15 900 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 940 € | 3 382 € | 77 572 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 911 € | 3 307 € | 52 128 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 418 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 474 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 912 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 510 | 5 269 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 2 510 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10159663 / 9
-
29.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10159663 / 8
-
02.07.2019Muutmiskanne Ä 10159663 / 7
-
15.10.2018Muutmiskanne Ä 10159663 / 5
-
15.10.2018Muutmiskanne Ä 10159663 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10159663 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10159663 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10159663 / 2
-
01.09.2011Esmakanne Ä 10159663
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |