Lure OÜ
Registrisse kantud 12159409Lure OÜ (registrikood 12159409) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala kinofilmide ja videote tootmine (EMTAK 59111). 2025. aasta müügitulu oli 9 043 eurot ja puhaskasum 1 249 eurot, bilansimaht 12 841 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juhani Särglep. Juhatuse liige on Juhani Särglep. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.09.2011 (15 a 1 k) · Merihobu tee 10, Rannamõisa küla, 76906
Registriandmed KMKR EE101553566 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.09–31.08
- KMKR number
- EE101553566
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.09 – 31.08
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide ja videote tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,8 % | 2024: 7,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,4 % | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 2024: 88,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,6 | 2024: 7,8 |
| Müügitulu kasv | +16,6 % | 2024: −9,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 043 | 7 754 | 8 598 | 45 933 | 26 777 | 29 744 | 97 530 |
| Puhaskasum | 1 249 | 600 | -1 099 | 11 433 | -8 380 | -21 082 | 2 454 |
| Käibevara | 12 841 | 11 481 | 9 544 | 11 149 | 2 727 | 9 073 | 29 157 |
| Põhivara | 0 | 756 | 1 604 | 2 429 | 86 | 1 522 | 4 491 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 841 | 12 237 | 11 148 | 13 578 | 2 813 | 10 595 | 33 648 |
| Kohustised kokku | 822 | 1 467 | 978 | 2 309 | 2 977 | 2 379 | 4 350 |
| Omakapital | 12 019 | 10 770 | 10 170 | 11 269 | -164 | 8 216 | 29 298 |
| Kasumimarginaal | 13,8 % | 7,7 % | -12,8 % | 24,9 % | -31,3 % | -70,9 % | 2,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 841 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 822 € · 6,4 %
- Omakapital 12 019 € · 93,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 € | 0 € | 250 € | 0 |
| II kv 2026 | 341 € | 0 € | 1 500 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 109 € | 585 € | 2 400 € | 0 |
| IV kv 2025 | 816 € | 812 € | 56 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 530 € | 812 € | 4 397 € | 1 |
| II kv 2025 | 812 € | 812 € | 153 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 361 € | 812 € | 2 600 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 043 € | 718 € | 1 860 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 83 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Juhani Särglep
- CREATORS CLUB OÜ Tegelik kasusaaja
- SRK holdings OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMerihobu tee 10, Rannamõisa küla, 76906
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10159970 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10159970 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10159970 / 6
-
05.11.2013Muutmiskanne Ä 10159970 / 5
-
16.01.2013Muutmiskanne Ä 10159970 / 4
-
09.11.2012Muutmiskanne Ä 10159970 / 3
-
29.03.2012Muutmiskanne Ä 10159970 / 2
-
19.03.2012Muutmiskanne Ä 10159970 / M2
-
05.03.2012Muutmiskanne Ä 10159970 / M1
-
09.09.2011Esmakanne Ä 10159970
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 13.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |