Starfall OÜ
Registrisse kantud 12159415Starfall OÜ (registrikood 12159415) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud juriidilised toimingud (EMTAK 69109). 2025. aasta müügitulu oli 18 538 eurot ja puhaskasum -19 716 eurot, bilansimaht 1 785 357 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gintautas Mateika. Juhatuse liige on Gintautas Mateika. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.09.2011 (15 a 1 k) · Jõe tn 4c, Tallinn, 10151
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud juriidilised toimingud
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -106,4 % | 2024: 109,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,9 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,2 % | 2024: 29,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,7 | 2024: 7,2 |
| Müügitulu kasv | −59,4 % | 2024: −49,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −22,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 538 | 45 619 | 90 553 | 22 602 | 54 325 | 64 565 | 47 395 |
| Puhaskasum | -19 716 | 49 891 | 88 221 | 28 380 | 45 221 | 70 487 | 49 581 |
| Käibevara | 452 298 | 469 436 | 704 673 | 310 824 | 215 078 | 309 884 | 311 575 |
| Põhivara | 1 333 059 | 1 333 059 | 1 083 059 | 1 378 059 | 1 612 443 | 1 541 045 | 1 476 090 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 785 357 | 1 802 495 | 1 787 732 | 1 688 883 | 1 827 521 | 1 850 929 | 1 787 665 |
| Kohustised kokku | 1 281 821 | 1 279 244 | 1 314 371 | 1 303 743 | 1 470 761 | 1 539 389 | 1 546 612 |
| Omakapital | 503 536 | 523 251 | 473 361 | 385 140 | 356 760 | 311 540 | 241 053 |
| Kasumimarginaal | -106,4 % | 109,4 % | 97,4 % | 125,6 % | 83,2 % | 109,2 % | 104,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 452 298 € · 25,3 %
- Põhivara 1 333 059 € · 74,7 %
- Lühiajalised kohustised 67 871 € · 3,8 %
- Pikaajalised kohustised 1 213 950 € · 68,0 %
- Omakapital 503 536 € · 28,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2022 | 1 193 € | 1 193 € | 0 € | 0 |
I kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 398 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 398 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maxwise OÜ
- Sunolta OÜ Muu roll
- BalticCoal Company OÜ Muu roll
- Nordtrio OÜ Muu roll
- IMS Metals & Alloys OÜ Muu roll
- InText Translation Solutions OÜ Muu roll
- ATecSol Estonia OÜ Muu roll
- Fratcom Business OÜ Muu roll
- Bickton OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.05.2026Muutmiskanne Ä 10159971 / 14
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10159971 / 13
-
27.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10159971 / 12
-
10.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10159971 / 11
-
05.11.2021Muutmiskanne Ä 10159971 / 10
-
16.12.2020Muutmiskanne Ä 10159971 / 9
-
09.10.2019Muutmiskanne Ä 10159971 / 8
-
27.05.2019Muutmiskanne Ä 10159971 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10159971 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10159971 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10159971 / 4
-
06.02.2013Muutmiskanne Ä 10159971 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |