RPS Estonia OÜ
Registrisse kantud 12169313RPS Estonia OÜ (registrikood 12169313) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2024. aasta müügitulu oli 1 710 933 eurot ja puhaskasum 118 823 eurot, bilansimaht 730 025 eurot. Ettevõtte ainuomanik on ReSearch Pharmaceutical Services Netherlands B.V. Juhatuse liikmed on Barry Edward Balfe, John Sheahan. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.09.2011 (15 a 0 k) · Pärnu mnt 22, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE101516121 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101516121
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 2023: 6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,3 % | 2023: 25,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 2023: 37,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2023: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +13,3 % | 2023: +33,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +31,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 710 933 | 1 510 184 | 1 130 466 | 499 366 | 502 582 | 427 949 |
| Puhaskasum | 118 823 | 101 041 | 67 499 | 17 372 | 23 764 | 30 824 |
| Käibevara | 729 303 | 1 038 261 | 2 251 330 | 1 241 994 | 888 946 | 389 117 |
| Põhivara | 722 | 3 489 | 6 256 | 6 866 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 730 025 | 1 041 750 | 2 257 586 | 1 248 860 | 888 946 | 389 117 |
| Kohustised kokku | 219 891 | 650 439 | 1 967 315 | 1 026 088 | 683 547 | 207 482 |
| Omakapital | 510 134 | 391 311 | 290 271 | 222 772 | 205 399 | 181 635 |
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 6,7 % | 6,0 % | 3,5 % | 4,7 % | 7,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 729 303 € · 99,9 %
- Põhivara 722 € · 0,1 %
- Lühiajalised kohustised 219 891 € · 30,1 %
- Omakapital 510 134 € · 69,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 138 210 € | 149 568 € | 400 372 € | 20 |
| II kv 2026 | 130 556 € | 141 074 € | 382 334 € | 19 |
| I kv 2026 | 117 796 € | 127 045 € | 378 700 € | 19 |
| IV kv 2025 | 131 296 € | 141 485 € | 301 487 € | 16 |
| III kv 2025 | 177 825 € | 191 010 € | 465 423 € | 17 |
| II kv 2025 | 163 978 € | 177 597 € | 385 201 € | 20 |
| I kv 2025 | 149 583 € | 161 129 € | 378 574 € | 20 |
| IV kv 2024 | 162 388 € | 174 137 € | 439 160 € | 20 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 46 070 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 49 856 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 133 457 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 794 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 5 tk
- 10. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 1 710 933 €
- 46. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2,9 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.11.2023Muutmiskanne Ä 10160722 / 16
-
09.11.2023Muutmiskanne Ä 10160722 / M3
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10160722 / 15
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 10160722 / 14
-
04.02.2019Muutmiskanne Ä 10160722 / 13
-
05.10.2018Muutmiskanne Ä 10160722 / 12
-
02.08.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10160722 / 10
-
02.08.2018Muutmiskanne Ä 10160722 / 11
-
15.02.2018Muutmiskanne Ä 10160722 / 9
-
09.02.2018Muutmiskanne Ä 10160722 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10160722 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10160722 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 12.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |