K.Erman & S.M OÜ
Registrisse kantud 12169678K.Erman & S.M OÜ (registrikood 12169678) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõepera küla, tegevusala muu mujal liigitamata tootmine (EMTAK 32991). 2025. aasta müügitulu oli 118 659 eurot ja puhaskasum 37 244 eurot, bilansimaht 195 671 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristo Miilo. Juhatuse liige on Kristo Miilo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.09.2011 (15 a 0 k) · Mäe-Latika, Jõepera küla, 66425
Registriandmed KMKR EE101943927 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101943927
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,4 % | 2024: 5,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,2 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 94,1 | 2024: 79,2 |
| Müügitulu kasv | −9,9 % | 2024: −3,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 118 659 | 131 624 | 137 004 | 177 409 | 104 904 | 81 073 | 61 066 |
| Puhaskasum | 37 244 | 7 715 | 2 676 | 66 526 | 18 448 | 25 040 | 5 294 |
| Käibevara | 166 149 | 125 948 | 130 952 | 121 028 | 63 973 | 43 701 | 28 201 |
| Põhivara | 29 522 | 32 303 | 20 783 | 25 711 | 16 770 | 17 664 | 8 055 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 195 671 | 158 251 | 151 735 | 146 739 | 80 743 | 61 365 | 36 256 |
| Kohustised kokku | 1 766 | 1 590 | 2 789 | 469 | 999 | 69 | 0 |
| Omakapital | 193 905 | 156 661 | 148 946 | 146 270 | 79 744 | 61 296 | 36 256 |
| Kasumimarginaal | 31,4 % | 5,9 % | 2,0 % | 37,5 % | 17,6 % | 30,9 % | 8,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 166 149 € · 84,9 %
- Põhivara 29 522 € · 15,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 766 € · 0,9 %
- Omakapital 193 905 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 94,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 397 € | 1 201 € | 37 491 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 905 € | 1 336 € | 36 756 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 552 € | 1 403 € | 16 419 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 147 € | 1 403 € | 23 577 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 631 € | 1 403 € | 32 072 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 636 € | 1 403 € | 41 090 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 167 € | 1 376 € | 19 724 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 065 € | 1 323 € | 32 599 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 466 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 16,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 497 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMäe-Latika, Jõepera küla, 66425
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 42. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 19,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 497 | 3 189 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kadrioru Park · maksed 2 497 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 10160747 / 8
-
04.11.2021Muutmiskanne Ä 10160747 / 7
-
05.07.2018Muutmiskanne Ä 10160747 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10160747 / 5
-
31.01.2017Muutmiskanne Ä 10160747 / 4
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 10160747 / 3
-
02.03.2015Muutmiskanne Ä 10160747 / 2
-
30.09.2011Esmakanne Ä 10160747
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |