StoneBuild OÜ
Registrisse kantud 12179487StoneBuild OÜ (registrikood 12179487) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine (EMTAK 23703). 2025. aasta müügitulu oli 123 338 eurot ja puhaskasum 87 772 eurot, bilansimaht 147 824 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Kuusk. Juhatuse liige on Raul Kuusk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.10.2011 (14 a 11 k) · Lihula mnt 9, Haapsalu linn, 90507
Registriandmed KMKR EE101538992 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101538992
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 71,2 % | 2024: 42,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 64,1 % | 2024: 54,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 2024: 80,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,7 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | +93,3 % | 2024: +60,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +36,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 123 338 | 63 807 | 39 829 | 58 137 | 38 878 | 25 798 | 49 694 |
| Puhaskasum | 87 772 | 26 837 | 10 478 | 8 685 | -4 742 | -11 002 | 3 593 |
| Käibevara | 147 824 | 61 179 | 24 848 | 21 262 | 24 679 | 21 365 | 22 427 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 | 303 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 147 824 | 61 179 | 24 848 | 21 262 | 24 679 | 21 365 | 22 730 |
| Kohustised kokku | 10 822 | 11 949 | 2 455 | 9 348 | 21 450 | 13 394 | 3 757 |
| Omakapital | 137 002 | 49 230 | 22 393 | 11 914 | 3 229 | 7 971 | 18 973 |
| Kasumimarginaal | 71,2 % | 42,1 % | 26,3 % | 14,9 % | -12,2 % | -42,6 % | 7,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 147 824 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 10 822 € · 7,3 %
- Omakapital 137 002 € · 92,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 264 € | 0 € | 22 921 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 267 € | 0 € | 8 876 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 633 € | 0 € | 34 417 € | 0 |
| III kv 2025 | 16 673 € | 0 € | 83 363 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 036 € | 488 € | 7 717 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 723 € | 0 € | 41 153 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 421 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 640 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 23) 64,1 %
- 41. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 23) 87 772 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.03.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30048887 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30048887 / 5
-
14.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30048887 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30048887 / 3
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30048887 / 2
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30048887
-
11.05.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10161466 / 3
-
11.05.2012Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10161466 / 4
-
08.05.2012Muutmiskanne Ä 10161466 / 2
-
20.10.2011Esmakanne Ä 10161466
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |