Altarex OÜ
Registrisse kantud 12181656Altarex OÜ (registrikood 12181656) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Männiku küla, tegevusala värvimine ja klaasimine (EMTAK 43341). 2025. aasta müügitulu oli 434 886 eurot ja puhaskasum 1 679 eurot, bilansimaht 55 786 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Astra Altoa. Juhatuse liige on Astra Altoa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.10.2011 (14 a 11 k) · Nõlvaku tee 4, Männiku küla, 75511
Registriandmed KMKR EE101489795 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101489795
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Värvimine ja klaasimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 54,0 % | 2024: -1 782,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,6 % | 2024: 2,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +63,4 % | 2024: −40,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 434 886 | 266 222 | 448 171 | 329 591 | 194 840 | 193 988 | 293 685 |
| Puhaskasum | 1 679 | -25 548 | 21 576 | 2 729 | -17 530 | -16 780 | 6 949 |
| Käibevara | 55 786 | 63 214 | 49 826 | 77 869 | 20 972 | 22 856 | 39 409 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 1 218 | 1 624 | 2 030 | 2 537 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 786 | 63 214 | 49 826 | 79 087 | 22 596 | 24 886 | 41 946 |
| Kohustised kokku | 52 674 | 61 781 | 22 845 | 73 682 | 19 920 | 4 680 | 4 960 |
| Omakapital | 3 112 | 1 433 | 26 981 | 5 405 | 2 676 | 20 206 | 36 986 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -9,6 % | 4,8 % | 0,8 % | -9,0 % | -8,7 % | 2,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 786 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 52 674 € · 94,4 %
- Omakapital 3 112 € · 5,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 326 € | 5 978 € | 79 890 € | 1 |
| II kv 2026 | 7 752 € | 5 429 € | 39 268 € | 2 |
| I kv 2026 | 11 019 € | 6 419 € | 73 807 € | 2 |
| IV kv 2025 | 14 616 € | 6 709 € | 169 878 € | 2 |
| III kv 2025 | 6 219 € | 6 709 € | 65 708 € | 2 |
| II kv 2025 | 12 052 € | 6 813 € | 104 573 € | 2 |
| I kv 2025 | 11 740 € | 7 183 € | 86 632 € | 2 |
| IV kv 2024 | 11 323 € | 6 391 € | 113 650 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 442 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 993 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 26 630 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 832 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 437,62 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõlvaku tee 4, Männiku küla, 75511
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 20.12.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 04.06.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 9. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Saku vald 63,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 241 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Linnateater · maksed 241 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10161567 / 6
-
30.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10161567 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10161567 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10161567 / 3
-
24.05.2013Muutmiskanne Ä 10161567 / 2
-
25.10.2011Esmakanne Ä 10161567
-
24.10.2011Esmakanne Ä 10161567 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |